Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

negatyw001

Member
Brat kupił Nvidia Shield 2019 Pro na rynku wtórnym.
Po zainstalowaniu MX Playera - Nvidia nie widzi pliku zip z custom codec, przeniesionego do pamięci wewnętrznej.
Na mojej Nvidii - nie było z tym żadnego problemu.

Czy macie jakiś pomysł?
 

negatyw001

Member
Czy możecie podpowiedzieć, jaki wybieracie w MX PLAYER (dla Nvidia Shield 2019 Pro) dekoder i format koloru w ustawieniach?
Ja mam jak poniżej i nie wiem, czy tak jest OPTYMALNIE: (dla wygody i czytelności screenów - wstawiłem zdjęcia z wersji na smartfonie).

 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Enigma to dekoder wlasny w domu z linijką do oscama 😉
Jak to wygląda w praktyce ?
Ostatnio jeden koleżka chwalił się,że ma jakiegoś zmodowanego Abpulse 4K i wszystko chodzi bez żadnych przycięć.
Co ile czasu trzeba wrzucać tam listy i jaki jest ich koszt,oprócz jeszcze anteny sat. i kabla ? ;)
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
30zl za miesiąc na dwa kanały. Pakiet cyfry + i polsat, oba full z golasami. Listy zmieniają się czasem jak operator zmienia transponder 😉
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie można wziąć samego canl+...
Czasem zdarzy się czkawka. Ale naprawdę z świecą szukać przez ostatnie kilka lat 😉
 
Ostatnia edycja:

EMR9

Member
Do linijek to wystarczy tuner na enigma2 i oscam ze specjalnym wpisem i oczywiście linijka i to wszystko
co to za oferta na te pakiety tv
 
Ostatnia edycja:

EMR9

Member
Nie nie ma bo to oglądasz z satelity na żywo ja mam dysk podłączony i jak coś to nagrywam.Mozesz nagrywać jeden program drugi oglądać przy odpowiednim ustawieniu i mając odpowiedni konverter a nawet 1 oglądać a z 7 programów nagrywać
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
O ile dawca linijki pozwoli odkodować. Zwykle płacisz za jeden kanał. Mój daje dodatkowo nagrywanie... Co pozwala oglądać dwa kanały jednocześnie 😉
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,wziąłem sobie na spróbowanie z Twojej aukcji ;)
Jaki masz tam ustawiony URL ? Podają trzy.
Ja ustawiłem rs...
 
Do góry