Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

ukauka

Member
To chyba o tę poprawkę chodzi 33.1.0.291 ... bo mnie dwa dni temu pojawiła się 33.1.0.283 i to po niej takie siupy. Widzę, że trzeba się zapisać na tę 33.1.0.291...
 

Maciej_27

Klub HDTV.com.pl
VIP
Noisy ale formatowałeś dysk jako pamięć urządzenia, czy dysk wymienny?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

leonwawa1981

New member
Pierwsza poprawka 9.0.1+ HotFix (33.1.0.291) jest już dostępna i zawiera następujące poprawki:

Rozwiązuje awarię/zawieszenie systemu plików Paragon podczas korzystania z zewnętrznych dysków twardych w formacie NTFS/exfat
Naprawiono problem z CEC, który powodował, że tarcza nie zasypiała
Rozwiązuje problem polegający na tym, że przyjęta pamięć masowa rozpoczyna migrację, ale nie zawsze się kończy
Rozwiązuje problem z niedziałającym kliknięciem myszy
Rozwiązuje problem polegający na tym, że klient Samba Mac otrzymuje błąd podczas kopiowania pliku na dysk twardy USB;
Rozwiązuje problem polegający na tym, że stan odtwarzania pojawia się na ekranie głównym nawet po zamknięciu aplikacji;
Rozwiązuje problem ponownego uruchamiania struktury podczas włączania Dolby Vision na Philips TV

Tłumaczone translatorem. Źródło: https://www.nvidia.com/en-us/geforc...5/shield-experience-upgrade-901-hotfix-image/


cześć, czy wg was to powyższe to już ten zapowiadany oficjal z 20.02? przyznam, że mi po wgraniu tego softu CEC jak wariował tak wariuje.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

ukauka

Member
Czy fix po oficjalu /wersja:9.0.1(33.1.0.283)/, wnosi coś pożytecznego i coś Wam poprawil w działaniu?

U mnie 9.0.1(33.1.0.283) popsuła/zaniżyła transfer plików na hdd podpięty do nvs, poprawka na żądanie 9.0.2(33.1.0.291) niczego w tej kwestii nie rozwiązała.
Obojętnie czego by nie robić, na hdd wyciąga max 6-10MB/s, kopiowanie na pamięć wbudowaną jest ok, gdy kopiuje z pamięci wbudowanej na hdd, też jest kiepsko, w drugą stronę jest ok.
 

negatyw001

Member
Ja mam wrażenie, że po upg z 9tki do 11tki, transfer plików z kompa stacjonarnego do dysków podpiętych do shielda (po USB) też się spowolnił. Komp i shield podpięte do gpona przez kabel LAN.
 

ukauka

Member
To na pewno nie jest kwestia sieci lokalnej, inaczej z pamięci wew do HDD by hulało, a tak nie jest.
PS
Jest sobota i zastanawiam się nad resetem do fabryki, ale kurczę znowu to wszystko ustawiać...
 
Ostatnia edycja:

negatyw001

Member
Też mnie to zawsze irytuje i póki co unikam tego jak ognia. Pozostaje chyba znów zapisać się na te fixy via OTA i czekać na cud...
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

ukauka

Member
Myślałem, że komuś się przyda info o tym, że zapisywanie się na 33.1.0.291 w/w kwestii guzik daje i tak samo z resetem do fabryki... miłej soboty!
 

negatyw001

Member
@ kola01:

Teraz dopiero doczytałem...

Nikt nie podważa faktu, że w tych tematach jesteś najbardziej na bieżąco i dzięki za linki i info.

Wydaje mi się, że mimo wszystko warto się zapisać na te fixy. Istnieje szansa, że problem z transferem wcześniej naprawi jakiś fix.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Na pewno warto śledzić zmiany i pobrać aktualizację, która zgodnie z opisem, naprawia jakiś nasz problem z Nvidią.
 

Maciej_27

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam Tv i shiled i soundbar obsługuje jednym pilotem tym od shiled, z tym że podgłaśnianie i ściszanie dzwięku w soundbar działa przez podczerwień, pytanie czy da się ten sprzed podpiąć tak żeby vol+ i - działał w CEC poprzez bluetooth pilota ?
 

pamel

New member
Witam,
Mam problem może ktoś się spotkał i wie jak go rozwiązać.
Nvidia shield 2017 najnowszy soft sparowałem z nowym pilotem i za każdym nowym update softu lub dłuższym odłączeniem od sieci pilot nie jest widziany przez konsole.
Sparowany jest tam też pad który działa bez zarzutu. Na 100% nie jest to wina pilota bo sprawdzałem ze starym dzieje się to samo.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Pełny reset (najlepiej z poziomu recovery mode) robiłeś? To podstawa w takich sytuacjach.
Rozumiem, że masz problemy z pilotem od samego początku, że nie stało się to dopiero po aktualizacji do ATV11?
 
Do góry