nStreamLmod - Instrukcja

Czy może ktoś znalazł instrukcje do odtwarzacza nStreamLmod lub opis do ustawień pod przyciskiem TOOLS?

Stąd można pobrać player:
forum.samez.eu/topic.php?forum=6&topic=1
 

paszis

New member
Ciekawe to, może napiszesz coś więcej o tym widgecie.

Tu instrukcja po Rosyjsku ale z obrazkami Настройка IPTV на телевизоре Samsung Smart TV серии C/D/E (начиная с версии модельного ряда 5) :: Справочник абонента :: seTTKa***
 
Widget mam zainstalowany. Chodzi mi o instrukcje choćby po rosyjsku, żeby translatorem przetłumaczyć sobie ustawienia zawarte pod przyciskiem TOOLS.

Widget spodobał mi się z dwóch powodów:
1) można przeglądać zawartość podpiętych dysków i pendrivów - widzi wszystkie pliki i katalogi. W ten sposób mogę na TV odtwarzać pliki z rozszerzeniem mts, m2ts oraz wav oraz tworzyć listy odtwarzania.
2) jest wyszukiwarka Youtube w playliście, gdzie po uruchomieniu wideo mamy możliwość wyboru jakości (o ile plik ma taką możliwość)
 

paszis

New member
Ten widget to rewelacja

Widget spodobał mi się z dwóch powodów:
1) można przeglądać zawartość podpiętych dysków i pendrivów - widzi wszystkie pliki i katalogi. W ten sposób mogę na TV odtwarzać pliki z rozszerzeniem mts, m2ts oraz wav oraz tworzyć listy odtwarzania.

I ty tak cicho o tym?

Ten widget to REWELACJA poprostu, robi to do czego uzywałem SamyGo tyle że SamyGo na serii E nie działa a ten widget działa.
Bez hackowania tv i bez pendriva w usb uruchamiającego samygo.
Czyta napisy i rozwiązuje setki problemów z DLNA, teraz nawet prosty routerek z USB może robić za serwer multimediów dla TV.

Tu dzialający link do wersii 2.53 Ňĺëĺâčçîđű Samsung Smart Tv :: nStreamLmod îň FIOKOM [7]

Ruscy są genialni , ostarnio jak szukam czegokolwiek to rozwiązanie zawsze znajdowało sie po rosyjsku albo przetłumaczene z rosyjskiego, na samygo też wiekszoś rozwiązań to rosjanie.
 

paszis

New member
Jak rozumiem instalacja poprzez konto develop , a na kompie stawiamy prosty serwer http i wrzucamy do niego widget.

I tu niestety man problem ,pc chwilowo uszkodzony, a na tablecie wszelakie serwery jęczą ze domyślny port 80 jest zblokowany, więc narazie nici z instalacji.

Napisz jak w tym widgecie wybierasz zasoby sieciowe, konfguruje się je podaje adresy, czy on sam szuka.
Czy NFS też można czy tylko samba.

Jeszcze jedna ogromna zaleta takiego połączenia zamiasts dziadowskiego DLNA, jest to znacznie szybsze, po NFS nawet 2x szybsze o DLNA wię szczególnie istotne przy połączeniu TV poprzez WIFI.
 
Ostatnia edycja:

paszis

New member
Widget spodobał mi się z dwóch powodów:
1) można przeglądać zawartość podpiętych dysków i pendrivów - widzi wszystkie pliki i katalogi. W ten sposób mogę na TV odtwarzać pliki z rozszerzeniem mts, m2ts oraz wav oraz tworzyć listy odtwarzania.

Ups i znów chyba źle doczytałem i się rozpisałem:oops:
Czyli on widzi tylko zasoby usb podpięte do tv a nie to czego szukałem zasoby sieciowe, ale to robi tv i bez tego widgetu.
 
Do góry