Nowy Xbox 360 - ciekawostka

Servisko

New member
Czarny ogier potwierdzony! Napisał Goofy piątek, 23 marzec 2007
mini_x360.jpg
Po tysiącach plotek i domysłów na temat udoskonalonej, czarnej wersji X360 przychodzi potwierdzenie. Microsoft naprawdę pracuje nad konsolą! Jej premiera odbędzie się ponoć już niebawem. Cena ustalona została na kwotę 479$. "Nowy" X360 posiadał będzie dysk twardy o pojemności 120 GB, oraz wyjście HDMI. Niestety wciąż w standardzie zabraknie napędu nowej generacji. Czy "X360 lite" okaże się zagrożeniem dla PS3? Na moje oko za mało tam dodatków. W konsoli SONY też mamy HDMI, a dysk wmontować możemy o dowolnej wielkości. Ceny pomiędzy "PS3 core" a "X360 lite" są podobne, a dziecko SONY ma przecież Blu-Ray! Oj, Moore i spółka coś przekombinowali. I niech mi ktoś teraz powie, że trzystasześćdziesiątka jest tania... W twarz go wyśmieje!
xbox120gb.jpg


ww.next-gen.com.pl
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam!!! planowałem kupić ps3,już się wyleczyłem!!! dwoje kumpli już płaczą ,jeden czeka na odbiór z serwisu drugi szykuje do wysyłki:( podobne dolegliwości, zacina ,dławi,wyłącza sie do stopnia czuwania,DVD HD film DOOM wcale nie idzie:confused: ten cały BLU-RAY chyba produkcji USSR.
udaliśmy się z dwiema grami Def Jam Icon I Fight Night Round 3 do sklepu AUCHAN , sprawdzić na innym modelu czy może gry są lipne ? spędziliśmy tam ze 2 godziny sprzedawca bardzo miły pomagał nam w testach ,sam był posiadaczem xbox 360,testy wyszły pozytywnie z jednym wyjątkiem wszystko grało jak trzeba no ale film hd dvd lipa wypluty!!!!!!!!!!co jest grane ??????????
ja spokojnie poczekam na xbox elite
p.s napiszę co wyszło z serwisem microsoftunveilsxbox360elite.htm
pozdro http://www.xbox.com/en-US/community/news/2007/0327-

tu jest prezentacja xbox360 elite

http://on10.net/Blogs/tina/exclusive-video-first-look-at-the-xbox-elite/
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
hernu napisał:
Nie wiem,czy dobrze zrozumiałem: chciałeś odtworzyć film HD-DVD na PS3 i dziwisz się, że się nie udało ???[/quote


Witaj hernu!!! no właśnie ,moja niewiedza na ten temat jest wielka!!!
jak pisałem powyżej, konsoli nie posiadam ,mają moi znajomi prawie kupiłem ale się przestraszyłem!!! faktem jest że gry chodzą do bani ,dziwne ze dwie konsole mają takie wady.Mam prośbę wytłumacz mi różnice między hd dvd a blu-ray myślałem ze blu-ray czyta format hd dvd ,kumpli mam tępych czy co i sprzedawca auchan też??? hehe
pozdro!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry