Nowy większy TV (60") w okolicach 5000zł

Pips

New member
Jak pomyliłem dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Witam, w 07 roku wraz z PS3 nabyłem lg 26lc41 więc TV już stary i dosyć mały, planuję teraz zakupić dużą krowę. Myślałem o tym modelu: LC-60LE740E z 3D

TV będzie używane głównie do konsoli, filmy na nim też oglądam ale dużo rzadziej. Planuję kupić z myślą o PS4 które ma pojawić się u nas na początku przyszłego roku więc przez ten czas grałbym jeszcze na PS3.

Czy 100Hz na 3DTV to nie za mało? Pamiętam początki 3DTV gdy wychodziły kolosalne liczby rzędu 600Hz np a teraz gdy przeglądam Media Markt w kategorii 3D to większość ma właśnie tylko 100Hz.

Jak ma się granie w gry coop przy zastosowaniu dwóch par okularów gdzie jeden gracz na ekranie widzi zupełnie co innego od drugiego gracza? Czy taką opcję każdy 3D TV obsłuży czy to jest bardziej zależne od modelu TV lub samej gry?

Miło by było gdyby TV miał opcję pixel in pixel, w obecnym TV denerwuje mnie to że obraz wyjeżdża poza ekran i jest rozciągnięty o 50 pikseli w prawo, 50 w lewo, 15 w górę i 15 w dół.

Czytałem na waszej stronie recenzje tego modelu Sharpa 60" z tym że modelu bez 3D i wypadła całkiem korzystnie, przytoczony przeze mnie model TV nie ma w zestawie okularów, ile takie kosztują do tego modelu i czy łatwo dostane je tam gdzie zakupię TV?

Po tylu latach na 26" jak już mówiłem chcę zasiąść na dużą krowę, oczywiście 60" nie jest limitem i jak znajdzie się dużo większy chociaż w tej cenie wątpię, możecie go polecić również a cenę o te parę stów zawsze mogę przemyśleć.
 
Ostatnia edycja:

barteknowack

New member
Bez reklam
100Hz w 3D starcza, w przypadku 3D aktywnego, powinno być to 200hz. Zależy też co dokładnie określają te herce, tutaj akurat tę właściwą cz. odświeżania, a 600zh 1000zh czy 1920 chyba panas chciał wmówić to są wyniki mnożenia matryca x drzwi x podłoga i ciężko cokolwiek z nich wywnioskować.

Jak ma się granie w gry coop przy zastosowaniu dwóch par okularów gdzie jeden gracz na ekranie widzi zupełnie co innego od drugiego gracza? Czy taką opcję każdy 3D TV obsłuży czy to jest bardziej zależne od modelu TV lub samej gry?

Zależy to od modelu (a w zasadzie od okularów, muszą mieć taki tryb, aktywne nie wiem, pasywne jak nie mają, tanio da się przerobić) no i też od gry, co prawda obraz będzie porozciągany ale grać się będzie dało.

Co do okularów, przeważnie 150-200zł powinny być w sklepie.
 

Pips

New member
Dzięki za informacje, wracając do wyboru TV to dobry wybór czy lepiej coś innego wybrać? Lub przemęczyć się jeszcze ten rok z moim starym 26" TV a na premierę PS4 dopiero kupić nowy TV?
 
Do góry