Nowy upgrade IPLA

Marszałek

New member
Fajnie że wreszcie ktoś założył nowy temat o IPLA w PS3, dlatego nie kapuję o co kolega się znowuż czepia... :niewiem:

Nowy ficzer PS3 = nowy temat na HD Forum. NICE!

A co do tematu, to oceniam działanie IPLA na PS3 bardzo pozytywnie. Nie które materiały mają podciągniętą jakość do prawie-HD. Z innymi wcale nie jest najgorzej (na oko wyglądają nawet lepiej jak telewizja cyfrowa SD w kablówce UPC). Buforowanie jest niezbyt długie. Liga Mistrzów i inne sporty, to naprawdę fajna sprawa. Sony Polska znowu odwaliło kawał dobrej roboty.

Czekam tylko na kolejne materiały i mam nadzieje że za jakiś czas odpalą sekcję filmową (nawet płatną poprzez PSN Store).
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Z początku jak włączyłem ten bajerek, mówię sobie nieźle, ale po paru minutach zrozumiałem, że są tam tylko zwieśniaczone produkcje Polsatu i jeszcze denny poziom jakości.
 

Lascar

New member
Soft 3.56 wnosi poprawki bezpieczeństwa tylko i wyłącznie, na oficjalnej stronie sony jest nawet to podane. Jest to odzew na łamanie zabezpieczeń konsoli, po aktualizacji softa nie można już przynajmniej chwilowo przerobić konsoli jailbreak'iem.

Co do Ipli to ok, poza kiepskimi nie ma tam nic dla mnie, pozatym dostęp do tego mam poprzez TV Samsunga. Liczę i czekam aż wprowadzą VOD onetu, wtedy się ucieszę :)
 

don111

Banned
czy ktoś sprawdzał czy Ipla w PS3 wszystkie transmisje są bezpłatne ? czy może tak samo jak w wersji na PC, niektóre transmisje trzeba jednak wykupić (np niektóre materiały które lecą na żywo na Polsat Sport) ?
 
Do góry