Nowy TV

Drunk

New member
Bez reklam
Witam. Planuję zakup nowego TV do nowej sali telewizyjnej. Moje wytyczne to:

- oglądanie z odległości 1,5m
- DisplayPort do podłączenia komputera z kartą graficzną Titan X
- Komfortowego Grania na PC i oglądania TV
- budżet: 13000

Po przefiltrowaniu sieci, jedynym kandydatem mogącym spełnić powyższe wymagania jest: TX-L65WT600E. Jednak wiem, że wiele osób na tym forum zna się lepiej i być może jestem w błędzie.

Powiązany temat: http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/120035-nowe-pomieszczenie-nowa-aranzacja.html#post1176708
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten model nie jest produkowany już od ponad roku.
On ma problemy z aplikacjami.
Kolega wymieniał dwa razy i dalej się denerwuje bo się zawiesza.
Do tych potrzeb idealny to Philips 65PUS7600 - najnowszy model.
Właśnie go testujemy.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Ten model nie jest produkowany już od ponad roku.
On ma problemy z aplikacjami.
Kolega wymieniał dwa razy i dalej się denerwuje bo się zawiesza.
Do tych potrzeb idealny to Philips 65PUS7600 - najnowszy model.
Właśnie go testujemy.
Przeglądałem specyfikację tego modelu i nie ma on złącza typu DisplayPort, na którym mi szczegolnie zależy, więc będę musiał zaczekać aż pojawi się stosowny tv na rynku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to faktycznie możesz mieć kłopot, stare modele miały ale nowe nie. Chyba że zdecydujesz się na monitor - może sam monitor ci wystarczy ?
 

Drunk

New member
Bez reklam
Myślę, że przejściówka nie załatwiłaby sprawy, bo wyjdzie na to samo jak połączenie hdmi-hdmi. Upieram się przy DisplayPorcie z tego względu, że daje on możliwość wykorzystania technologii G-sync (oczywiście po modyfikacji sterowników w przypadku wyświetlaczy niededykowanych). Jestem graczem i kinomanem w stosunku 1:1, więc postanowiłem zbudować system 2w1 żeby nie inwestować w drogi monitor i mieć wszystko w jednym miejscu. Sam monitor raczej też nie wchodzi w grę, a konsola tym bardziej bo daje ograniczone możliwości ni nie umywa się do maszyny z prawdziwego zdarzenia. Więc na razie zawieszę na ścianie to co posiadam i będę czekać na lepsze czasy. Dzięki za pomoc, tak właśnie myślałem, że jeśli nie ten Panas to nic ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego rozwiązanie zostało tylko w monitorach.
Producenci doszli do wniosku że potencjalny nabywca nie potrzebuje takiego złącza.
 
Do góry