Nowy tv za samsunga 46f6770. Prośba o radę.

Sarna1

New member
Cześć.

Szukam zamiennika dla mojego obecnego tv czyli Samsung ue46f6770.
Chciałbym żeby tv miał 55 cali max 60.
W 80% oglądam wieczorami nc+, 20% to xbox.

Mam 3 typy:

PANASONIC TX-58DXE720E. Ale tutaj przszkadza mi fakt bardzo słabych kątów. A oglądam tv z reguły na leżące z kanapy.

lg 60uj6517. Oglądałem 55 w mediamarkt i obraz mi się podobał wiec skłaniam się ku 60 w tym modelu ALE.

Również w mm zobaczyłem tv lg OLED55EG9A7. Obraz zabija jakością. Oferta cenowa w miarę. ( z aktualnym rabatem 5499)

Jako że muszę dość pilnie się zdecydować na tv bo swój już sprzedałem to proszę o radę.
Który z tych 3 lub może jest coś zupełnie innego wartego maks 5500.

Marcin.
 

Sarna1

New member
3 metry, na xbox gram na fotelu gracza:grin: z odległości 2 metrów.

Jestem zmuszony do max 60 z powodu zabudowy meblowej. Większy tv nie wejdzie na ścianę.
 

Sarna1

New member
Ok
To pytanie techniczne. Jak go zawiesić na ścianie. Są jakiejś specjalne uchwyty.
W obecnym mam uchwyt mocowany na gorze tylnej części tv. Blacha z hakami i do listwy na ścianie.
Oled z tego co widzę na zdjęciach ma otwory w dolnej części. Tam gdzie elektronika.
 

Sarna1

New member
Dostałem na maila z euro hiper ofertę
.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue58mu6192

Zarezerwowałem go w sklepie stacjonarnym. Zobaczę co to za sprztę bo w sieci żadnych info.
 

Sarna1

New member
No i kupiony za 3499, obecna cena 4499.
Cena Specjalna z okazji piątku 13. Miło zaoszczędzić 1000.

Co do tv. Obraz super, bez porównania z 6770. Smart hula pięknie.
Brakuje mi smart pilota dotykowego.
Piękny dzwiek tv. Super basy.
Wykonanie bardzo dobre. Bez bajerów. Po prostu czarna obudowa.
4k i hdr działaja bdb.

Jako że dzisiaj grała liga obejrzałem mecze na canal+ i do piłki super. Płynność i brak jakichkolwiek zacięć.

Marcin.
 

Sarna1

New member
W momencie zakupu jedynym miejscemw sieci było euro w cenie 3499 normalna cena 4499

Także Ja zaoszczędziłem 1000 w momencie zakupu korzystając z tej oferty i dla mnie się to już nie zmieni. ;)
Nawet przy obecnej cenie Ole to i tak zaoszczędziłem 200 na dobrą flaszkę.

Telewizor jest super pewnie nie tak dobry jak oled ale 2000 tańszy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To TCL 60P60 za 3299 zł z kalibracją gratis, pilotem do obsługi głosowej gratis, zdecydowanie lepszym wyposażeniem - zagra po prostu lepiej.
 
Do góry