Nowy TV Samsung koniecznie z Flash player, tak do 46 cali

MarcusGawin

New member
Witam, tak jak wyzej wspomnialem szukam nowego tv dla corki ( na nowe mieszkanie) , jedyny wazny warunek to mozliwosc ogladania weeb.tv
Znalazlem taki model np. Samsung UE40J5150, czy ma tego Flasha ?

pozdrawiam z DE8)

P.S od dzisiaj w domu Jbl sb400:-D
 

MarcusGawin

New member
Dzieki Kiki za sugestie, a czy z tego pilota dongla mozna wl/wyl tv ? ze wzgledu na niepelnosprawnosc ruchowa corki musze jej ulatwic obsluge tv- idealnie byloby sterowanie smartfonem.
pozdrawiam
 

Metrolog

New member
Pilot smart w Samsungu obsługuje wszystkie funkcje, dodatkowo komunikuje się z telewizorem przez Bluetooth więc nawet nie trzeba kierować pilota w stronę telewizora. Jedynie funkcja wł/wył odbywa się przez port podczerwieni.
 

MarcusGawin

New member
Ok, dzieki chlopaki za informacje. Bede szukal serii H, jeszcze tylko pytanie czy wszystkie modele z tej serii sa odpowiednie do weeb.tv ?,np. mam na oku 40h6290
 
Ostatnia edycja:

MarcusGawin

New member
Czy ten model (40h6290) obsluguje weeb.tv ?? jest ogloszenie z 6 miesiecznym tv w cenie do negocjacii , i musze szybko podjac decyzje;)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Metrolog

New member
U mnie działa, własnie leci jakiś materiał w HD bez żadnego problemu z płynnością. 4 rdzeniowy procesor i całkiem niezła karta robią swoje.
 

MarcusGawin

New member
Wielkie dzieki , o taka odpowiedz mi chodzilo:bober:
pozdrawiam

P.S. Metrolog zauwazylem ze w stopce masz inny model i jestes pewny ze w H6290 bedzie wszystko ok?
 
Ostatnia edycja:

MarcusGawin

New member
Dzisaj kurier przywiozl TV i po wyciagnieciu z pudla w obecnosci kuriera stwierdzilem ze wszystko OK, dalem mu (tv) godzine na aklimatyzacje i po wlaczeniu ................., kur.....a mac panel pekniety, zlozylem reklamacje u przewoznika ( czas rozpatrzenia ok.3 tygodnie), a mialo byc tak pieknie :fool:.
Panowie, jakie jeszcze telewizory maja mozliwosc ogladania weeb.tv ??
tak od 40 do 49 cali moze byc model zeszloroczny , bede szukal nowego lub uzywany z gwarancja

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz większy problem niż myślisz.
Firma spedycyjna na 99% odrzuci Twoje roszczenia.
I zostaniesz z potłuczonym modelem.

Z weebtv masz Philipsa 48PFS8209 - są dostępne.
Stare modele Samsunga serii H.
Ale może KODI i Android w nowej wersji Ci wystarczy.
A na jakie programy oczekujesz?
 

MarcusGawin

New member
dlaczego myslisz ze firma spedycyjna odrzuci reklamacje??, przesylka byla ubezpieczona.
Tak jak pisalem tv jest dla osoby niepelnosprawnej ruchowo i dodatkowe piloty sprawia klopot w obsludze.
popatrze na tego philipsa, dzieki Kiki
 

Metrolog

New member
P.S. Metrolog zauwazylem ze w stopce masz inny model i jestes pewny ze w H6290 bedzie wszystko ok?[/QUOTE]

Zasadniczo mój model to jest to samo tylko ma bajery typu 2x tuner SAT i 2x tuner DVBT , dołączone 2 pary okularów 3D, microdimming i pilot smart, procesor i oprogramowanie jest identyczne.
Przykra sprawa z Twoim telewizorem aż się poczułem trochę winny że Ciebie namawiałem na ten TV.
 
Ostatnia edycja:
Do góry