Nowy TV do małego pokoju....

Hanek

New member
Witam

Szukam TV do małego pokoju do córki.

Ma obecnie 42LG leciwy już, potrzebuję:

-netflixa
-yt
-smart
-fajnie jakby było 100hz do sportu, mój stary LG w rozmiarze 42 ma 100hz

Zależy mi na fajnym obrazie, zwracam uwagę na banding i clouding bo czasem zapewne wyląduję tam na mecz i chciałbym bez nerwów dodatkowych zobaczyć mecz.
Kwota : wiadomo w tej wielkości można kupić i Qleda samsunga za 4K jak i TCL za 1,5k.

Nie chce sugerować się firmą tylko jakością obrazu ( o ile się da w tym rozmiarze mówić o jakości, bo zapewne 100hz nie znajdę)

Jakieś pomysły na TV mile widziane...

chciałbym max do 50 cali, może byc 42-50
 

Hanek

New member
Myśę o:

- UE43TU8502U
- UE50TU8002K
- UE43TU8002K
- UE43TU7102K
- TCL 50C715
- TCL 50C715 QLED TV ( troche ponad 2k)
- TCL 50EP680

Coś z tego warto? Może inny TCL ogólnie fajnie zmieścić się w 2K ale jezeli 100-200zl poprawi jakość obrazu (nie tylko dopłata za logo) to mogę dorzucić :)
 
Ostatnia edycja:

Mariobull23

New member
Piszesz kilka razy że zależy ci na dobrym obrazie i 100 Hz a podajesz namiar na dwa nowe kiepskie samsungi które z tym nie mają nic wspólnego.
Jak już szukać jakości to idź w Sony serii xg9 w 49 calach.
Dużo lepsze od tych Samsungow będą też Panasonic gx800, Philips pus8804.
Z nowych możesz spojrzeć na tcl c715.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

Hanek

New member
Piszesz kilka razy że zależy ci na dobrym obrazie i 100 Hz a podajesz namiar na dwa nowe kiepskie samsungi które z tym nie mają nic wspólnego.
Jak już szukać jakości to idź w Sony serii xg9 w 49 calach.
Dużo lepsze od tych Samsungow będą też Panasonic gx800, Philips pus8804.
Z nowych możesz spojrzeć na tcl c715.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Uzupełniłem listę, możesz rzucić okiem:)
TCL 50C715 ten wygląda całkiem fajnie, dzięki
 
Ostatnia edycja:

Mariobull23

New member
Szkoda że tak mało tych nowych tcl w sklepach. Opinie użytkowników wskazują że pięta achillesowa to system a jakość obrazu w miarę ok. C715 wychodzi najlepiej IMO

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

Hanek

New member
No mało tych modeli żeby "dotknąć", najbardziej coś w rozmiarze 43 bym wziął. Myślałem że kupić duży tv to problem, a mały to jest dopiero jazda jak teraz każdy chce tylko duże:)
 

Hanek

New member
Ktoś coś poleci w rozmiarze 43 w ostateczności 49/50 . Ale wolałbym 42/43. Mam Max tydzień żeby coś kupić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobre modele:
TCL 43Ep660

TCL 50C715 masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę.
Też uważam że ten będzie najlepszy.
Philips 43PUS 5855 nowy model w programie
LG 43UN7100 w programie
 

Hanek

New member
Masz bardzo dobre modele:
TCL 43Ep660

TCL 50C715 masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę.
Też uważam że ten będzie najlepszy.
Philips 43PUS 5855 nowy model w programie
LG 43UN7100 w programie

Wysłałem emaila , pozdrawiam
 

Hanek

New member
Byłem dzisiaj w MM sprawdzić Samsung 43TU8502, kiedyś miałem brać MU8002 ale jeden się nie włączył a drugi miał zepsuty pilot. Dzisiaj chciałem zobaczyć TU8502 i historia się powtórzyła , znowu pilot nie działał ;))).
Chyba naprawdę czas zmienić firmę.

Szukam dalej 43 rozmiaru. Może ktoś coś poleci do 2K jak coś lepszego mogę dorzucić ze 2-3 stówki do ceny ale widzę że nawet po 1700 można coś kupić. A myślałem że duży tv jest problem kupić hehe
 

JanVid

New member
dla takich potrzeb to ..... polecam Philips 43PUS7304 i będzie pan zadowolony i to bardzo, TV bardzo multimedialny czyli SmartTV a ponadto ma "oświetlenie" przestrzeni za sobą :) )) ... mam i wiem co piszę:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Hanek

New member
Myślę że wybór padnie na jeden z dwóch:
43UN81003 vs 43PUS7334 (43pus7304 to inny model czy porostu kolor ramki, pilota?)
 

JanVid

New member
....... (43pus7304 to inny model czy porostu kolor ramki, pilota?)

Philips ma swoją witrynę internetową ...... i wystarczyło by poszukać w "internetach" czym jest jeden i drugi model a nie dywagować tu "jakieś cuda", że 7304 to coś innego, starszego itd:) ...a jest to seria z 2019 roku tzw. The One gdzie 0 zamienia się na 3 lub 5 w zależności od wyposażenia TV. Zresztą o TV serii 7304 The One jest tyle w sieci napisane, że nie ma co już pisać aby się nie powtarzać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry