Nowy TV do garażu do 10K

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy proszę pomóżcie. Potrzebuję nowy TV do garażu. Philipsa zabrała żona do dużego pokoju a mnie został stary 47" i jest strasznie mały. Szczerze to nie bardzo się orientuję w obecnych TV ale nie chciałbym wydawać więcej niż 10k i musi mieć dokładnie 65".
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szukam w internecie i na razie myśle o:
Samsung SUHD UE65KS8000
Samsung SUHD UE65KS8000L
LG 65UH950V
Samsung SUHD UE65KS9000L Curved

Ma ktoś pojęcie, który wziąć? Nie chce mi się doktoryzować :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz najnowszy Sony 65XE9005 na matrycy Va , 10Bit, 100Hz, Android 6,0, Kodi 17, MxpLayer - za 10.850 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawa sprawa z tym TV. Już zdążył zepsuć (zielony pionowy pas na matrycy) i już został naprawiony. Bardzo profesjonalny serwis :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego i jak porównujesz ten TV do poprzedniego Philipsa ?
Warto iść w Ambilight czy Curved ? Pozdrawiam.

Jestem zwolennikiem ambilight. W Samsungu bardzo mi tego brakuje. Obraz w Samsungu nie jest wcale lepszy a czerń słabsza. Zakrzywiony ekran robi wrażenie i głębię tylko trzeba siedzieć na wprost TV. U mnie w garażu sprawdza się idealnie. System operacyjny Samsunga działa szybki i bez problemów. Elektronika Philipsa mimo wielu poprawek ciagle potrafi się zawieszać.
Ale i tak ambilight to piękna sprawa. Szczególnie czterostronne.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zakrzywiony to bardzo określona specyfika.
Nowe modele z Quantum DOt Philipsa będą płaskie, z Ambilightem, Androidem 6,0 i z super czernią - więc warto poczekać jeśli komuś się nie śpieszy.
 

bobtong

Member
Jestem zwolennikiem ambilight. W Samsungu bardzo mi tego brakuje. Obraz w Samsungu nie jest wcale lepszy a czerń słabsza. Zakrzywiony ekran robi wrażenie i głębię tylko trzeba siedzieć na wprost TV. U mnie w garażu sprawdza się idealnie. System operacyjny Samsunga działa szybki i bez problemów. Elektronika Philipsa mimo wielu poprawek ciagle potrafi się zawieszać.
Ale i tak ambilight to piękna sprawa. Szczególnie czterostronne.
Możesz sobie zakupić lightpack 2 4k....za około 1000 jedyny minus to że materiały tylko z hdmi odpala
 
Do góry