Nowy TV… co teraz ?

Denon84

Member
Witam wszystkich , jakieś 7-8 lat temu bodajże kupiłem u Kikiego philipsa pus49 (z dostawą do domu , jechaliście po drodze do Krakowa💪) reszty nie pamiętam 😁 do dzisiaj śmiga aż miło ale czas na zmiany , chce dać go do pokoju córki lub kupić 50-55 dla siebie chociaż myślę nawet o 60-65.

Widziałem w MM taki model - 55QNED813RE.AEU cena 3299zl coś wart ?
65———————— cena 4299??

Myślę nad oledem ale martwi ten mit lub nie mit z wypalaniem się matryc , problemem z gwarancją itd .

Oled:
65C31LA cena 7799zl
55C31LA cena 5899zl
55B33LA cena 5499zl
Co byście polecili głównie Netflix , Disney , PS5 i tv Vectra oraz oglądanie/ słuchanie YT

Odległość od łóżka max 2-2,5m
 

Denon84

Member
Kwestia ile czasu grasz.
Nie chce nad tym myśleć czy za długi czy krótko , czasami nie gram 3-4tyg a czasami 6h dziennie, nie mam dużo czasu na granie , jakaś nocka wpadnie ale nie chciałbym martwić się o tv , czy te LG LCD dla gracza są w miarę jeżeli chodzi o parametry ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli się mieści to oczywiście 65C31.
Dla członków forum masz znacznie lepszą ofertę i to z pakietem gratisów dodatkowo.
Będzie bajkowo.
Kiedy planujesz zakup ?
 

Denon84

Member
Jeśli się mieści to oczywiście 65C31.
Dla członków forum masz znacznie lepszą ofertę i to z pakietem gratisów dodatkowo.
Będzie bajkowo.
Kiedy planujesz zakup ?
Planuje zakup w sumie na wczoraj , bo u córki się psuje już tv i albo do niej jakaś 50 albo w sumie to bardziej pewne dla mnie 65, bo od Was mam 49pus8303/12 jestem zadowolony mega ale już czas na coś większego , tylko te oledy mnie nie przekonują z tym ile gram czy oglądam żeby się wynik nie odbił czy jakieś rzeczy z grania na ps5. Dlatego myślę o tym LG 65QNED813RE co myślisz o nim ?? Potrzebuje TV żeby spełniał moje oczekiwania , kupić i zapomnieć a nie co jakiś czas obsesyjnie sprawdzać matryce czy nic nie wypaliło to nie dla mnie za stary jestem żeby się denerwować 😁
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak mini led to najnowszy 65C855 za 6399 zł .
Ma teraz super wyposażenie :


  • 1344 Local Dimming Zones
  • · HDR 3300 nits
  • · QLED PRO
  • · ONKYO 2.1.2CH
  • · 144Hz VRR
  • · AMD FreeSync Premium Pro
  • · AiPQ PRO PROCESSOR
  • · Ultra Slim Design
  • · Multiple Eye Care
  • · IMAX Enhance
 
Do góry