Nowy tv 75 cali

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Jak w temacie, czas zmienić tv, poprzedni PUS6521 na wykończeniu (inny temat).
Czego oczekuję ? Lepszego obrazu od obecnego, szybkości działania, nie jestem przywiązany do żadnej marki, dźwięk mam z sounbara jbl 5.1, jak na warunki mieszkalne w bloku całkowicie wystarcza, w zasadzie wykorzystywany na połowę mocy.
Sporo filmów oglądam z dysku ssd, wcześniej używałem kodi ale coś się zaczęło psuć i przycinało obraz, wbudowany odtwarzacz też radzi sobie bez problemu więc nie muszę tego mieć.
Dobrze jakby matryca była podobna jak w obecnym tv, jak będzie bardziej odblaskowa to będzie za dużo się odbijać, oglądamy głównie wieczorami gdy jest już ciemniej.Tv czasami gra pół dnia albo więcej, czasami "na film" wieczorem.
Tv nie mam, sygnał w zasadzie tylko z internetu, netflix, prime, disney, czasami polsat go, cba,hbo, więc zależy mi aby przynajmniej na pierwszych trzech wymienionych nie było problemów z odtwarzaniem. Czytałem na forum o bloomingu, cóż, najlepiej aby tego nie było :)
Ze sportu oglądam jak już : siatkówkę, tenis ziemny, więc dobrze jakby nie było smug przy szybkich ruchach, ten tv czasami już sobie nie radzi przy tenisie.
Mam też ps4, ale jak będzie użyta raz na jakiś czas to max.
A i chciałbym aby jednak czarny był ciemniejszy niż tu, na początku było ok, po czasie jednak coraz jaśniej :)
Budżet do 7 tyś , ewentualnie jak coś będzie więcej ale w pobliżu to jestem skłonny dopłacić, oczywiście jeżeli droższy tv będzie tego wart.
Co polecicie panowie i panie, chętnie poczytam opinie osób które mają 75 cali i chwalą sobie tv.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wbrew pozorom wcale łatwo nie będzie.
Masz z dobrych :
TCL 75c728 , czyli telewizor roku
Samsung 75q80a
LG 75nano793
Philips 75Pus8506
Lg86up8003
Sony 75xh9505
Tcl 75c35

I mini LED za dopłatą
Philips 75pml9506
Tcl75c835
 
Do góry