Nowy TV 55-60 cali ze Skype do telekonferencji

Wesley1

Member
Bez reklam
Potrzebuję zakupić nowy TV 55-60 cali do telekonferencji. TV (chyba) powinien posiadać aplikację Skype, mieć wbudowaną kamerkę (chyba już takich nie ma ale może się mylę), jak się nie da to możliwość zamontowania jakiejś szerokokątnej. TV powinien bez problemu łączyć się laptopem z win 10. Przy okazji zapytam czy jak mamy TV z podłączoną kamerą i łączymy się laptopem, na którym odpalamy Skype to jest możliwość wyboru z której kamery aplikacja będzie korzystać (laptop/TV)? Czy każda kamera na USB będzie współpracować z TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz teraz tak szukać lepszym i zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest korzystanie z Chromecast ,a aplikacja Viber w smartfonie.
Ile masz max kasy ?
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Powiedzmy że 4K-5K
A jak rozwiązać sprawę kamerki? Rozumiem, że chromecastem łączę się z dowolnym laptopem (ok 25 pracowników, każdy może korzystać) ale chciałbym żeby kamera była zamontowana na TV
 

Wesley1

Member
Bez reklam
I jeszcze jedno pytanie:
Czy w każdym TV z Androidem można zainstalować Skype?
Sprawdzałem na swoim KS7000s i nie mam Skype, nie mogę go też zainstalować. Czy to kwestia "systemu" telewizora?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skype musi być w systemie.
W nowych modelach nie ma.
Kamera działać będzie po USB - Logitech.
Telekonferencję można zrobić z poziomu Vibera ale nie wiem na ile sztuk jednocześnie.
A ekran może być nawet 75" - zależy od kasy.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Wymyśliłem sobie inne rozwiązanie:
Do TV podepnę Intel Compute Stick, który zrobi z niego "normalnego" kompa :)
 

pasazer

Member
Podepnę się do tematu. Też szukam TV 49-55", który będzie robił za monitor komputerowy - do wyświetlania prezentacji, xls, konferencji. Praca w dzień, słoneczny pokój, więc musi być jasny i mieć dobry kontrast.

Czyli bez wypasu. Co polecacie? Może najlepiej od Samsunga
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz naprawdę extra do konferencji sprawdzone :
- Philips 55PUS6262 za 2250 zł
- TCL 55s7906 za 2199 zł
- THomson 55UC6406 za 2450 zł
- TCL 55P6046 za 2450 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2450 zł
- TCL 55C7006 za 2899 zł
- Philips 55PUS6561 za 3099 zł

- Sharp 65CUG 8052 za 3450 zł
- TCL 65P6046 za 3999 zł
- Hitachi 65HZ6 za 3999 zł
 
Do góry