Nowy telewizor, proszę o radę.

ferris

New member
Witam, pewnie moje pytanie jest tendencyjne ale niestety nie mogę się zdecydować i postanowiłem że do końca marca muszę już kupić nowy tv i liczę na pomoc w kwestii wyboru.

1. Telewizor będzie oglądany z odległości 2.80 - 3 metrów (32" czy może już 37" ), kąty nie mają dużego znaczenia
2. Musi mieć układ 100 Hz i dobrze oddawć ruch (brak klatkowania i smużenia, jestem na to bardzo wyczulony)
3. W miarę czarna czerń (zdaję sobie sprawę że nie będzie miał czerni jak plazma kuro pioneera, uwarunkowania technologiczne)
4. Będzie służył do: kablówka (upc rozdzielone na 3 odbiorniki), DVD i DIVX, konsola PS3, czasami sporadycznie PC

Mam kilka typów, ale mile widziane jakieś podpowiedzi:

Philips 32PFL7862 D lub Philips 32PFL9632 D
Toshiba 32R3500P G lub Toshiba 37R3500P G
Panasonic TX-32LX70P lub Panasonic TX-32LX700 P
Sharp LC-32RD2E
JVC LT-32P80B


Z góry dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru i pozdrawiam wszystkich :)
 

ferris

New member
Nikt nie jest w stanie pomóc???

ferris napisał:
Witam, pewnie moje pytanie jest tendencyjne ale niestety nie mogę się zdecydować i postanowiłem że do końca marca muszę już kupić nowy tv i liczę na pomoc w kwestii wyboru.

1. Telewizor będzie oglądany z odległości 2.80 - 3 metrów (32" czy może już 37" ), kąty nie mają dużego znaczenia
2. Musi mieć układ 100 Hz i dobrze oddawć ruch (brak klatkowania i smużenia, jestem na to bardzo wyczulony)
3. W miarę czarna czerń (zdaję sobie sprawę że nie będzie miał czerni jak plazma kuro pioneera, uwarunkowania technologiczne)
4. Będzie służył do: kablówka (upc rozdzielone na 3 odbiorniki), DVD i DIVX, konsola PS3, czasami sporadycznie PC

Mam kilka typów, ale mile widziane jakieś podpowiedzi:

Philips 32PFL7862 D lub Philips 32PFL9632 D
Toshiba 32R3500P G lub Toshiba 37R3500P G
Panasonic TX-32LX70P lub Panasonic TX-32LX700 P
Sharp LC-32RD2E
JVC LT-32P80B


Z góry dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru i pozdrawiam wszystkich :)

Jeszcze raz proszę o radę, no chyba że nikt nie jest w stanie doradzić, w takim razie znaczy że źle trafiłem.
 
Do góry