Nowy telewizor lcd firmy Philips 32PFL9606H/12.

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Przeglądając specyfikację telewizora lcd firmy Philips na rok 2011 z serii 9606 spotkała mnie niemiła
niespodzianka. Wbrew wcześniejszym informacjom podawanym oficjalnie przez firmę Philips , że ten
najmniejszy model z serii 9606 tj.32PFL9606H/12 będzie miał podświetlenie LED sterowane lokalnie tzw.
"local dimming" tylko z mniejszą ilością diod podświetlających ( o 50% mniej niż w modelu z roku 2010
32PFL9705H/12 ) , okazuje się jednak że będzie to jednak podświetlenie krawędziowe tzw.edge LED.
Pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam, :)
accu
:kom::kom:
 
Witam,

Przeglądając specyfikację telewizora lcd firmy Philips na rok 2011 z serii 9606 spotkała mnie niemiła
niespodzianka. Wbrew wcześniejszym informacjom podawanym oficjalnie przez firmę Philips , że ten
najmniejszy model z serii 9606 tj.32PFL9606H/12 będzie miał podświetlenie LED sterowane lokalnie tzw.
"local dimming" tylko z mniejszą ilością diod podświetlających ( o 50% mniej niż w modelu z roku 2010
32PFL9705H/12 ) , okazuje się jednak że będzie to jednak podświetlenie krawędziowe tzw.edge LED.
Pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam, :)
accu
:kom::kom:

Jak to dobrze, że nie czekałem na nowe modele i kupiłem za "śmieszną kasę" sprawdzony 40PFL9705 :smile:
 

accu

New member
Bez reklam
Edge tylko w 32 i 37. 40 - 168 segmnetów, 46 - 224, 52 - 288

Witam,

Czy możesz podać źródło skąd zaczerpnąłeś wiadomości dotyczące ilości segmentów użytych do podświetlenia lokalnego "local dimming" w poszczególnych wielkościach ekranu telewizorów lcd firmy
Philips serii 9606?

Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
:kom:Witam,
Jump, przedstawiciel firmy Philips nie potwierdził ilości segmentów podanych
przez Ciebie w poszczególnych wielkościach ekranu serii 9606 telewizorów
marki Philips.

Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
 

Jump

New member
:kom:Witam,
Jump, przedstawiciel firmy Philips nie potwierdził ilości segmentów podanych
przez Ciebie w poszczególnych wielkościach ekranu serii 9606 telewizorów
marki Philips.

Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
Możesz podać mi na priva imię i nazwisko tego przedstawiciela to z nim pogadam :cool:
 
Do góry