Nowy telewizor do max 7 tyś, pomoc w wyborze :)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to bardzo niewłaściwe określenie - wiedziałbyś co możesz oglądać w 3d i wiedziałbyś też że ten tv potrafi w locie przetworzyć 2d do 3d - Te przetwarzania w locie to jak określili dziennikarze 3D dla ubogich.
Ma to nie wiele wspólnego z oczekiwaniami 3D. Obraz się gubi , zamazuje i jak się pojawia 3D to w głębi. Okulary ściemniają obraz prawie o 50 % jest więc mało kontrastowo.
Osoby które były na prezentacji profesjonalnego LCD 3D JVC :
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/45...ego-na-swiecie-telewizora-technologii-3d.html
016_P1050859.JPG


wiedzą że ten obraz wychodzi z ekranu telewizora nawet kilka dobrych metrów.
I takich ujęć podczas filmu jest setki.
W końcowej wersji wygląda to tak na dobrym telewizorze i dobrej jakości 3D :
3D_TV3.png
 

Horhe Ortega

New member
i czy jest sens dokładać do TV 55" jeżeli siedzę od telewizora 2,20-2,50m ?
Moim zdaniem zdecydowanie NIE! Miałeś TV 37" i oglądając z tak bliska to taka prezentacja(o jakiej wspomniał kiki) jest chyba nawet wskazana już dla tych 46".Sam wtedy zadecydujesz czy SD jest akceptowalne dla Ciebie z tak bliska.
 

Axel333

New member
jak 46" będzie za duży na taką odległość to nie ma problemu siedzieć dalej :) a mój TV 37" jest dla mnie o dużo za mały ;] a do tego jakość w obrazu nie jest w ogóle satysfakcjonująca, dlatego chciał bym telewizor z jak najlepszą jakością obrazu do tych 8tyś w tej chwili, chyba że do czegoś warto dołożyć z 500zł aby tylko telewizor za te pieniądze zwalił mnie na kolana po włączeniu gry na ps3 czy filmu blue-ray :)

@kiki
Pytałem jak sądzisz czy warto czekać na tego nowego Sharpa 46LE820 bo go zachwalałeś i czy na Twoje oko ma ładniejszy obraz od Toshiby SV, no i na koniec kiedy dokładnie skończysz test tego nowego Sharpa bo nie mogę się doczekać żeby zobaczyć test :)
 
Ostatnia edycja:

Axel333

New member
dobra widzę że za ciężkie pytania zadaje :p

wie ktoś może kiedy będzie dostępny w sprzedaży Sharp 46 LE 820 ? w jakich cenach mniej więcej ? i jak się przedstawia w porównaniu z innymi TV tej klasy cenowej ?
 

tacim

New member
to się dołaczę do pytania bo dzisiaj juz prawie był Panas s20 50 " ale nie udało się i tak już myślę o LCD sam już nie wiem. Salon mam gdzieś 5x5 , żadnych okien od południa nie jest jasno nawet w słoneczny dzień . Cyfra + , PS3. Sharp Aquos mi się bardzo podobał ale może to ustawienia w sklepie. Interesuje mnie minimum 50".
 

wrx

New member
Bez reklam
to bardzo niewłaściwe określenie - wiedziałbyś co możesz oglądać w 3d i wiedziałbyś też że ten tv potrafi w locie przetworzyć 2d do 3d - Te przetwarzania w locie to jak określili dziennikarze 3D dla ubogich.
Ma to nie wiele wspólnego z oczekiwaniami 3D. Obraz się gubi , zamazuje i jak się pojawia 3D to w głębi. Okulary ściemniają obraz prawie o 50 % jest więc mało kontrastowo.
Osoby które były na prezentacji profesjonalnego LCD 3D JVC :
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/45...ego-na-swiecie-telewizora-technologii-3d.html
kolego wrx ja test czytalem i ty tez powinienes jesli chcesz sie wypowiadac,wiedzialbys co mozesz ogladac w 3d i wiedzialbys tez ze ten tv potrafi w locie przetworzyc 2d do 3d,a jak bys z uwaga czytal moje posty to bys zauwazyl link do testu tego tv,a pozatym ja tu nikogo nie namawiam do zakupu,wypowiedzialem sie co ja bym kupil.pozdrawiam.
Arturos, pojales W KONCU?:-x
 
Do góry