Nowy telewizor 65 cali do 6500 zł

mariusz.w

New member
Cześć.
Po przeczytaniu kilkunastu recenzji i kilku stron forum sam już nie wiem jaki model telewizora kupić. Do wczoraj zdecydowany byłem na Sony 65xh95 ale nie do końca pozytywne komentarze na temat podświetlenia, braku hdmi 2.1, i konieczności kalibracji jako laika lekko zabiły mnie z tropu. Czy w podanej cenie jestem w stanie kupić coś lepszego co wytrzyma kilka dobrych lat ? OLED nie wchodzi w grę, dzieciaki oglądają tylko 3 kanały i chce uniknąć wypaleń.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz najlepszy obecnie w klasie - super Mini Led 65C825 obecnie za 5999 zł .
Ma wszystko co potrzebujesz.
Sony 65XH90 ma HDMI 2,1 i kosztuje za 4399 zł
LG 65Nan903
Jak będziesz niebieski masz do każdego kalibrację gratis, więc masz już przygotowany.
 

jasssu

New member
Na pewno dobry byłby jeszcze niezadebiutowany Philips serii 9 - i VA i 100 Hz, no ale na premierę trzeba jeszcze poczekać :)
 

adrians87

New member
Podłącze się do tematu.

Szukam TV 65 cali:
- hdmi 2.1 (pod PS5)
- złącze hdmi eArc hdmi 2.0. Posiadam kino domowe Samsung. Zależy mi na kompatybilności oraz obsłudze tv+kino jednym pilotem uniwersalnym.
- Vrr (freeSync)
- odswieżanie 100/120hz

Aktualnie posiadam: Samsung QLED QE55Q67RAT

Byłbym zainteresowany również Samsung QLED.

Kwota 3000-5000zł


Proszę o pomoc w wyborze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb :
- TCL65C815 Qled za 3899 zł
- LG 65Nano 863 za 3899 zł
- TCL 65C728 za 3999 zł
- Sony 65Xh90 za 4399 zł
- TCL 65C825 - MiniLed za 5699 zł

Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich plus pakiet gratisów dodatkowo.
 
Ostatnia edycja:

adrians87

New member
Do Twoich potrzeb :
- TCL65C815 Qled za 3899 zł
- LG 65Nano 863 za 3899 zł
- TCL 65C728 za 3999 zł
- Sony 65Xh90 za 4399 zł
- TCL 65C825 - MiniLed za 5699 zł

Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich plus pakiet gratisów dodatkowo.


Dzięki za info :) przyjrze się tym modelom :)


A co powiecie na Samsung QLED QE65Q77TAT?
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe65q77t-smart-tv-uhd-4k-qled.bhtml#opis
Jest fajna promocja na niego.
I z tego co widzę to port HDMI 4 jest pod gry (pewnie HDMI 2.1) a port HDMI 3 jest eARC (więc moge podłączyć kino domowe).
 

adrians87

New member
Przymierzam się do zakupu: LG 65Nano 863
Posiadam kino domowe Samsung z pilotem uniwersalnym.
Czy będzie istniała możliwośc sparowania pilota kina domowego samsung z LG Nano?
Jeśli nie, to czy istnieje możliwość aby przy włączeniu TV LG 65Nano 863 dźwięk automatycznie był włączony przez kino domowe Samsung, jeśli kino z tv będą połączone złączem HDMI ARC?

Aktualnie taki myk mam ustawiony w QLED Samsung + kino domowe Samsung - co musze przyznać ułatwia sprawę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To extra model.
Ma niski input Lag, Podświetlenie strefowe, kropki kwantowe i tak się składa , że teraz jest w specjalnej promocji plus słuchawki FN4 za 400 zł gratis.
Co to jest pilot uniwersalny ?
Napisz ma PW dostaniesz kontakt do kolegi.
 

mariusz.w

New member
Cześć,
odgrzewam mój temat :) Zgodnie z sugestiami zakupiłem TCL 65C825, nietety trzy tygodnie temu uszkodzeniu uległa matryca. Na szczęście serwis TCL stanął na wysokości zadania i dzisiaj otrzymałem info o zwrocie środków. Ponownie stoję przed wyborem TV. Po prawie roku z TCL wiem, że 65 cali to trochę za dużo i celował bym w 55. Dzieciaki też podrosły i wypalenia już raczej nie grożą więc zastanawiam się na OLED'em. Pokój mam dość jasny z dużym oknem tarasowym od północnej strony ale z tego co czytałem na forum nowsze OLED'y sobie z tym radzą :) Zastanawiam się nad Philips 55OLED806. Kwota jaką mogę przeznaczyć na TV to 5700 zł, czy jest coś lepszego w tej kwocie z Androidem ? Za TCL podziękuje, ich podejście do aktualizacji i oprogramowania mnie lekko zraziło.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak wybierasz Oleda - to masz najlepszą obecnie jakość .
Philips 55Oled 806 masz dla niebieskich za 5299 zl z pakietem gratisów dodatkowo.
Lepszego nie kupisz !.
 

mariusz.w

New member
Przeanalizowałem kilka artykułów w temacie Philipsa i podobno aktualnie jakościowo (oprogramowanie) nie stoi on wcale lepiej nic TCL. Chciałbym uniknąć problemów z aktualizacjami i zastanawiania się czy poprzednia wersja lub kolejna naprawi coś co aktualna popsuła, więc pomimo Ambilight Philipsa odrzucam.

Czy opłaca się dołożyć do sony a80j lub a84j ? Testy na YT i w intrenecie są zachęcające, również wpisy tutaj na forum nie są odstraszające.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oprogramowanie Philipsa - nie ma żadnych nawet najmniejszych zastrzeżeń od 3 lat !
Żadne aktualizacje niczego nie psują.
Chętnie zapoznam się z takimi artykułami o Oledach Philipsa !

Ze sprawdzonych bez dopłaty masz Oledy LG - czyli twórcy technologii i producenta matryc do wszystkich obecnie Oled TV na runku.

Jak lubisz SONY - też ok.
Jakość Oled - obojętnie jakiego producenta , jest na razie najwyższa na rynku.
 
Do góry