Nowy telewizor 3500pln

ble89

New member
jeżeli chodzi o PAnasonica to teść ma PANASONIC TX-L47ET5E, i szczerze mówiąc nawet jak mam nagranie w dobrej (?)jakości 720/1080p to jakość jest szczerze mówiąc średnia, nie wiem jak ten 55AS640 wypada na tym tle
 

ble89

New member
dobra widziałem w sklepie tego Panasonica tylko trochę mniejszego 48AS640E
Jakość obrazu będzie taka sama na 55" ? Jeżeli tak to chyba go wezmę bo dobrą ma cenę :)
 

ble89

New member
To zamawiam;) a jeszcze mam pytanie czy do tego Panasonica bede mogl podlaczyc głośniki 2.1 bo mam jedne nie potrzebne logitecha.
 

ble89

New member
te które chciałbym podłączyć to logitech z323
Lepiej będą grały niż seia w tym Panasonicu? Czy nie ma sensu podłączać?
 

ble89

New member
zamiast tego soundbara wolałbym ten 1000 dołożyć do lepszego tv;)
Panowie dzięki za porady ale jest problem z telewizorem tzn z sygnałem
Poprzedni właściciel mieszkania opłacił umowę na internet i telewizję. Jest sporo kanałów wraz z pakietem Canal+, do tego była karta CI(chyba tak to się nazywa) i sądziłem że kupię dekoder i będzie działać, niestety po kontakcie z Usługodawcą dekoder który kupię nie będzie działać...
w związku z tym jestem zmuszony kupić TV z wejściem pod taki moduł/kartę :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz większość telewizorów ma wejście CI.
Czyli dokładasz do telewizora ?
Ile teraz przeznaczasz na telewizor ?
 

ble89

New member
zamówiony Panasonic teraz tylko czekać na kuriera:D
Dzięki za porady:)
a jeszcze mam pytanie odnośnie tej kalibracji o której piszecie na forum. Chciałbym mieć już dobrze skalibrowany telewizor żeby czerpać z niego największą możliwą radość oglądania ;)
Gdzie i jak szukać kogoś kto mi to skalibruje? Chyba że we własnym zakresie potrafiłbym to zrobić? ps. jestem ze śląska
 
Do góry