Nowy soft

nashaden

New member
5 postów minimum

Pomimo, iż mam napisanych więcej niż 5 postów nadal otrzymuję info o wymaganej ilości 5 postów przy próbie wklejenia linku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego...
 

sars80

New member
Witam, mam problem z zalogowaniem się do nowego konkursu "wygrywammm". loguje się normalnie, później mam wpisać hasło (takie same jak przy logowaniu) no i tutaj zaczynają się problemy - hasło nieprawidłowe, o co chodzi??
 
jak dodać post do forum "Co kupić"?

Witam.
Chciałem dodać post do forum "Co kupić" ale nie mam do niego dostępu...
Otwiera mi się strona, na której pisze, że staram się dostać do zamkniętej strefy klubu...?
Czy coś przeoczyłem?
Czy muszę dodatkowo jeszcze coś aktywować?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę zapoznać się z opisem forum podstawy:

NA TYM FORUM ZABLOKOWANA JEST MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA NOWYCH TEMATÓW, wątki z tego działu będą przeniesione do odpowienich podkategorii w innych działach
 

hubertwrz

New member
gdzie jest giełda?

chciałbym dać ogłoszenie sprzedam ekran projekcyjny. Ponieważ korzystam pierwszy raz napisałem to jako post ale adm. napisał mi że powinienem w dziale giełda. niestety jestem za tępy żeby w takim "przejrzystym" układzie to odnaleść. Odpisałem że nie wiem gdzie to jest lecz oprócz usunięcia postu nikt mi nie odpowiedział. Proszę zatem o info gdzie jest dział giełda i jak pisze sie posta bo poprzedniego napisałem przypadkowo a teraz niestety nie wiem jak to zrobić.
pozdrawiam
 

romo57

New member
Warn: (0%)

szukam,szukam i nic dawno nie byłem na tym forum i miałem za dużego Avatara 150x150, zmieniłem go na 100x100 ale obok moich postów jest cos takiego Warn: (0%) co to znaczy, fajna stronka :confused:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
warn z ang. (ostrzeżenie) opis został po angielsku, ponieważ polski odpowiednik jest zbyt długi. W przypadku łamania regulaminu pojawiają się %. 0 = czyste konto. Odpowiednią skalę posiada każdy użytkownik i jest ona widoczna tylko dla niego.
 
Do góry