nowy soft gorszy?

pete1

New member
witam. wgralem ostatnio nowy soft i nagle bluetooth przestal dzialac. nowy sprzet, dzialal bez zarzutu a po zassaniu update konsola w ogole go nie wykrywa. myslicie ze to wina update czy zbieg okolicznosci? mial ktos taki przypadek? pozdrawiam.
 

dienekes' shade

New member
Witam.

Przed ostatnim update' em "zainstalowałem" head set Motorolli. Grałem z nim w MGS 4 (przekierowanie Codec' u rządzi :eek:k:) i Burnout Paradise. Po update' cie wszystko hula tak samo. Wniosek?

Ps. Parowałeś ponownie?
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
Przed ostatnim update' em "zainstalowałem" head set Motorolli. Grałem z nim w MGS 4 (przekierowanie Codec' u rządzi :eek:k:) i Burnout Paradise. Po update' cie wszystko hula tak samo. Wniosek?

Ps. Parowałeś ponownie?

dzieki ale wdzieczny bede za wyjasnienie co znaczy "parowac" :D poza tym bluetooth bez problemow dziala z tel kom. probowalem wszystkich opcjii z accessory settings, audio devices itp. wczesniej bylo wszystko ok.
 

dienekes' shade

New member
Parować, czyli łączyć w pary. W naszym przypadku: urządzenia peryferyjnego, jakim jest hs i konsoli. Przeprowadź całą procedurę od początku i sprawdź, czy będzie fungować. Mam nadzieję, że tak:eek:k:
 

joker

New member
Witam

A u mnie pojawił się problem z dźwiękiem w filmach dvd oraz blu-ray, zamiast 5.1 mam tylko stereo, zmieniłem ustawienia na HDMI, a następnie spowrotem na optyk i dźwięk się pojawił ale po wyłączeniu konsoli znów tylko stereo.
5.1 w grach działa.

pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
szakal9999 napisał:
Podobno przestają się czytać płyty

Kurde, u mnie nigdy tego nie potrafiły :mrgreen:

A tak poważnie, ciężko dać temu wiarę (sytuacja z FW 2.40 się powtarza...). Oceniam to tylko i wyłącznie po "swoim podwórku" - konsolach znajomych i mojej, które śmigają zawsze i bez zająknięcia.

Sądząc po ilości wpisów w tym temacie, wśród Szanownych Forumowiczów, pechowców najwyraźniej brakuje. I dobrze :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mysle cos w tym jest ze ludzi dopadaja wszelakie dolegliwości po aktualizacjach ,pełno donosów na innych forach.Moja druga konsola przejawiała takie dziwactwa:rolleyes:
 

szakal9999

New member
W końcu programiści też popełniaja błędy (sam nim jestem, to wiem, że jest więcej bug'ów niż się ludziom wydaje). Poprawiając jeden błąd robi się dwa nowe :p:p:p I nie wszystko wyjdzie na testach. U mnie nie było problemów z żadnym FW. Ale to wszystko zależy od warunków, od tego co jest w konsoli.
 

pete1

New member
bluetooth juz mi sie cudownie nie wiadomo jak naprawil ale za to pady przestaja dzialac. cos w tym sofcie chyba jednak spiep...li. godzinka grania w cod4 40 zabitych 2 zejscia koncowka i nagle moja postac zaczyna biec w strone sciany. zmiana kontrolerow nic nie dala. skonczylem na 40 zabitych i 50 zgonach he he. niby to dopiero 3 razy tak mi sie zdarzylo w ciagu tyg ale... czekam na nowy soft, mam nadzieje ze wiecej w nim ulepsza niz spieprza. pozdrawiam.
 

arsenal

Moderator
VIP
U mnie co jakiś czas znika obraz po HDMI na kilka sekund. Dźwięk jest nadal ale to zbytnio w GT5Prologue nie pomaga gdy prowadzisz i jesteś na ostatnim zakręcie przed metą. Można się "delikatnie" zdenerwować. :evil::evil::evil:
Ktoś ma pomysł na ten stan rzeczy? Reszta sprzętu działa po HDMI bezproblemowo.
 

arsenal

Moderator
VIP
Nie ma różnicy jaki kabel zastosuję. Markowy czy "no name". tv jest od Sony i Amplituner z HDMI też. Objaw jest na wszystkich grach. Nie ważne czy z płyty czy z dysku. Podczas gry w MGS4 pomyłsałem, ze to Kojima sobie znów jajca robi ;) ale nie. Nie powtarza się to regularnie. Raz zniknie 2-3 razy w ciagu 15 minut a innym razem po godzinie czy dwóch grania albo wcale. Soft 2.42.
 

pete1

New member
mataman napisał:
No to widać bluetooth ci sie nie naprawił. Pady to myslisz na jakiej zasadzie działają

pada mam podlaczonego przez kabel bo bez niego jakos dziwnie czesto upada na twarde panele a kabel przewaznie owinie mi sie gdzies na kolanie i jest ok. a headset po pary dniach strajku zaczal dzialac. nie wiem czy walic do serwisu z awantura czy poczekac na nowy soft i stad ten watek. jezeli jestem wyjatkiem to ide do sony, ale cos wydaje mi sie ze jednak nie. pozdrawiam.
 

szakal9999

New member
A może hdcp ma tu cos do gadania?
Z tego co pamietam, to gdzieś było coś wspomniane o znikającym obrazie i sztuczce na jego obejście, nawet filmik był. Tylko nie pamietam o co to chodziło. Miało chyba coś wspolnego z telewizorami jakiejś firmy.
 
Do góry