Nowy soft do UE40D5500 i problem.

Grundol2

New member
Nie jestem pewny ale po instalacji nowego softu nie mogę przewijać ani do przodu ani w tył w czasie ogladania filmu np z dysku zewnętrznego wogóle nie tej opcji czy też tak macie
 

dlugasek79

New member
Ciężko stwierdzić co może być przyczyną niestety ja nie mam pojęcia :( u mnie taki problem nie występuje soft T-MST5DEUC-1020.4 może ktoś mądrzejszy się wypowie :)
 

invisiblemik

New member
A możesz napisać co nowego wnosi ten firmware? Mam u siebie jeszcze 001010 - jest sens aktualizować?

Z góry dzięki za informację.
Pozdrawiam
Michał
 

fidotp

New member
Również dzisiaj zaktualizowałem swojego UE32D5500 RW.
Po ponownym włączeniu zaktualizował się także Smart Hub, doinstalował oczywiście 12 nowych widgetów z których tylko dwa zostawiłem.
Poza tym nie zauważyłem innych zmian w TV.
 

Sikor65

New member
Ja wgrałem i wydaje mi się że poprawiła się jakość obrazu z analogu(chyba że to tylko moje złudzenie, chociaż żona też tak twierdzi). Plik waży 8mb więcej niż poprzedni, doszły jakieś pliki "sign2.bin, rootfs.img i uImage". Żadnych zmian poza tymi nie zauważyłem.
 

xrey

New member
Na najnowszym T-MST5DEUC_1023.0 nareszcie prawidłowo działa widget YouTube. Wreszcie autologuje się i nie trzeba po wył./wł. ponownie parować urządzeń.

SamyGO i PVR działają dalej.
 

pit272

New member
z 1018 do1023

właśnie jestem po aktualizacji z 1018 do 1023 (angielski) żadnych widocznych zmian, menu zostało polskie, ustawienia takie jak były, polska czcionka w filmach, przewijanie bez problemu, jak coś znajdę dopiszę, aktualizacja przez net nie działała, zrobiłem to przez usb, trwa około 2 min
 
Do góry