Nowy soft do BDP3000

wlodpe

New member
Kolego,
kilka razy upgradowałem BDP3000 bez żadnych problemów; również najnowszy soft v1142.1, data publikacji 2011-10-20. Jeśli robisz zgodnie z instrukcją wszystko powinno wchodzić bez pudła. Jeśli nie wchodzi: zmień pendriva na USB, lub oddaj sprzęt do naprawy.
Czy Twoje "Star Wars" jest na nasz region? Poniżej cytat z opisem.

"W przypadku technologii Blu-ray Disc ponownie mamy do czynienia z podziałem świata na regiony. Jednak tym razem regionów jest mniej, bo tylko trzy (DVD wykorzystało 6 regionów). Jak łatwo się domyślić, obecny podział znacząco różni się od tego do czego byliśmy przyzwyczajeni przy okazji korzystania z płyt DVD-Video.

  • A/1 – Ameryka (północna, południowa, centralna), Japonia, Korea (północna i południowa), Tajwan, Hongkong, południowo-wschodnia Azja,
  • B/2 – Europa, Grenlandia, terytoria francuskie, środkowy wschód, Afryka, Australia, Nowa Zelandia,
  • C/3 – Indie, Nepal, Pakistan, Rosja, Azja (centralna i południowa), Chiny,
  • :?::?::?:
 

slupek

Member
A jaką masz wersję oprogramowania?
Może nową źle umieściłeś na USB.

Należy ściągnąć aktualizację i wypakować plik. Po wypakowaniu kopiujemy na nośnik USB razem z folderem "UPG_ALL".
 
Witam
Mam hmp 3000

Moj problem polega na tym ze nie umiem otworzyc pliku w blue ray
wczesniej w avatarze nie bylko problemu. odpaliłem w stream 2 plik i działało.Tym razem film w koputerze odpala sie przez movie object ktorego to hmp 3000 philips nie widzi.
Co proponujecie?
 
Do góry