Nowy salon = nowy telewizor - co polecacie? 65-75 cali?

pantomima

Banned
Ale jest młodszy od Wielkiej Trójki...
Co do Oleda... Gdybym miał wybierać tylko dla siebie to już w tej chwili wiem że OLED, tylko że korzystają z niego pozostali w rodzinie, gdzie TV potrafi być włączony cały dzień, na jednym kanale. Jakoś nie mam zamiaru ciągle zwracac na to uwagi...

Ryzyko wypalenia istnieje .
Ja akurat kontroluje to co oglądam, tzn. staram się nie przeginać ze statycznym obrazem .
Jeśli masz wątpliwości to może lepie jednak jakiś Led.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dobry wieczór, wszystkie za i przeciw zostały wzięte pod uwagę. Dzisiaj zakupiony 65Xh9505, jutro montaż... Zobaczymy co bedzie
 

pantomima

Banned
Będzie extra ! Każdy zakup cieszy ,zatem zakup tv cieszy podwójnie, pod warunkiem , że będzie generował extra obraz, czego życzę ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 6 tyś zł to faktycznie najmocniejsza pozycja LCD.
Ale Oledowi nie dorówna !
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
W klasie 6 tyś zł to faktycznie najmocniejsza pozycja LCD.
Ale Oledowi nie dorówna !

Pewnie, ze nie jest to ta sama klasa. Ale telewizor kupowalem praktycznie. Poprzedni - model W829 kupilem pare lat temu, kiedy telewizory 4K wchodzily. Na ten moment, ten telewizor ma bardzo dobry obraz, patrzac na podstawowe modele 4K. Wiec tutaj podobnie - technologia OLED jest jeszcze do dopracowania, plus moj sloneczny pokoj rekomendowal wziecie LCD. A TV oglada sie u mnie caly dzien, a nie tylko wieczorami. Gdybym mial typowo pokoj do kina domowego, wygralby OLED.

Odnosnie 65XH9505 - zainstalowany, powieszony... nie zaluje iz zdecydowalem sie na zakup modelu 65 cali, mimo ze odleglosc do ekranu to 2.2m. Wielkosc robi wrazenie. Oczywiscie, niektore programy nadawane w TV nie nadaja sie do ogladania, kanaly HD od niektorych dostawcow pozostawiaja wiele do zyczenia. Ale te ktore lubia, robia robote. Filmy BR - bajka... PS4 - bajka... teraz przyszedl czas na ustawienia obrazu, pewnie kalibracja...
 
Do góry