Nowy Philips Aurea

rudy

New member
Philips AUREA 9900 Full HD LCD TV z Perfect Pixel HD już we wrześniu na IFA

Philips planuje na wrzesień wprowadzenie do swojej oferty całej nowej linii Full HD LCD TV o intrygującej nazwie AUREA 9900. Najpierw pojawią się dwa modele: 42 calowy 42PFL9903D za 3699€ i 37 calowy 37PFL9903D za 3199€. Ze względu na dość wysoką – jak na aktualne warunki rynkowe – cenę telewizorów, nie będą to modele szeroko dostępne, ale producent zapewnia, że w swojej klasie cenowej, będą bezkonkurencyjne.
Panele zastosowane w obu telewizorach będą posiadały rozdzielczość natywną 1920 x 1080 pikseli, kontrast dynamiczny 30000:1, czas reakcji 2ms i będą pracowały z częstotliwością ramki 100Hz. Najnowsze telewizory wyposażone będą w cztery wejścia HDMI v1.3, dwa porty USB z DLNA.
Także we wrześniu pojawi się „top model” z serii „Ambilight” 9700, 52 calowy 52PFL9703 za 3999€. W nowym Full HD LCD TV będą także 4 wejścia HDMI oraz USB z DLNA.
 

pkomander

New member
witam,
mu
moge cos napisac o w/w telewizorze.

szwagier kupil owo cudo jakis miesiac temu. niestety nie znam sie na szczegulach i cyferkach, moge tylko bezstronnie ocenic nowa auree.

podlaczony od cyfrowej kablowki prezentuje bdb obraz. nie wiem, jak wyglada w przypadku obrazu HD, ale pewnie duzo lepiej. co mnie jednak drazni to ten najwazniejszc gadzet jakim jest ambilight. strasznie mnie rozprasza. powinien w koncu ulatwiac ogladanie, a jest wrecz przeciwnie. oczywiscie nasilenie kolowor mozna ustawic, ale tak i tak kolory sa bardo jaskrawe. wydaje mi sie, ze ambilight, ktory swieci zza telewizora, a nie tak jak w tym przypadku - swiecaca rama, jest lepszym rozwiazaniem.

nie wspomne juz tutaj o cenie - ok.3000 euro to "lekka" przesada. jak juz pisalam, obraz bardzo dobry, mozna wrecz powiedziec, ze idealny. po podlaczeniu jednak pod dvd mocno sie pogarsza (lacze HDMI). nie wiadomo dlaczego. coz...osobiscie wole mojego samsunga i wczasy w meksyku :)
 
Do góry