Nowy Panasonic TX-32LX52F HD

adax100

New member
KOLEJNA OPINIA BEZ ZNAJOMOSCI PRODUKTU!

WIDZIALES JAK PRACUJE 55F? ma wyzsze parametry od 500
mozna ktos sie bardziej wysili
 

grzes

New member
Proponuję odwiedzić włoską stronę Panasonica:

www.panasonic.it

Można tam porównać sobie ten model z poprzednimi.

Pełna specyfikacja jest na austriackiej stronie Panasonica.

Pozdrawiam.
 

ANDREW

New member
adax100 napisał:
KOLEJNA OPINIA BEZ ZNAJOMOSCI PRODUKTU!

WIDZIALES JAK PRACUJE 55F? ma wyzsze parametry od 500
mozna ktos sie bardziej wysili

Podaj jakies dane czym rozni sie od 500? czekam na 500 moze warto jeszcze poczekac i kupic 52f?
 

gregowal

Member
Plazma - ile cali?

lx52 nie ma slotu PCiMCA i slotu kart pamięci SD. Nie ma PIP, POP i PAP a ma tylko PAT. Ale ma za to kontrast 1000:1 zamiast 800:1 !!!
I jak sądzisz, który jest lepszy?
Odpowiedz sobie sam na pytanko "co jest lepsze?" adax100.

Dla mnie 55 to zubożona wersja 500 aby pokazać lg i samsungowi, że panny też może być tani.

pozdro
 

ANDREW

New member
gregowal napisał:
lx52 nie ma slotu PCiMCA i slotu kart pamięci SD. Nie ma PIP, POP i PAP a ma tylko PAT. Ale ma za to kontrast 1000:1 zamiast 800:1 !!!
I jak sądzisz, który jest lepszy?
Odpowiedz sobie sam na pytanko "co jest lepsze?" adax100.

Dla mnie 55 to zubożona wersja 500 aby pokazać lg i samsungowi, że panny też może być tani.

pozdro

500 tez nie ma PIP, POP i PAP, chyba ze sie myle?
czy kontrast 1000:1 vs 800:1 roznica jest mocno widoczna?
czy na karcie sd w 500 mozna nagrac cos z tv, czy tylko przegladac fotki na ekranie?
mam zamiar kupic 500 (ale jak wiadomo ciagle jej nigdzie nie ma) dlatego pytam

pozdrawiam
 

ortax360

New member
Strasznie bawią mnie wypowiedziludszi nie znajacych się np ADAX 100.
PANASONIC 32LX500 NAJWYZSZY MODEL Panasonica ,slot na karty sd i pc mozliwosc ogl. przeg zdiec mozliwosc nagrywania z tv dowolnej audycji , posiada pip ,pop ,pat ,pap. kontrast nie ma znaczenia.
32lx52f zubożona ver lx500 .
 

braavoo

New member
Moi drodzy a po co komu PIP PAP gniazda SD i inne gadzety.
Ja tez lubie wszystko miec, ale jak juz mam to cos w domu to po miesiacu zabawy wykorzysstuje tylko przyciski Wlacz-Wylacz, Przelacz kanal, Przyglos, i czasami telegazete.
Do nieprzegapienia danej audycji mam Dreamboxa, w ktorym jest EPG dajace mozliwosc zaznaczenia sobie audycji. Tuner sam przelacza kanal.

W telewizorze powinien byc super obraz i dobry dzwiek, wszystko inne to wodotryski.

Pozdrawiam

braavoo
 

gregowal

Member
Moi drodzy a po co komu PIP PAP gniazda SD i inne gadzety.
mam pipa i kolejny tv będzie z real pipem czyli dwa tunery. bez tego jak z reklamami! oglądam sobie filmik a tu reklamki no to przełączam się na eurosport 2 aby podejrzeć wyniki a w okienku reklamki i kiedy się skończą to wracam i zero strat. jak się raz ma taką wygodę to się nie zrezygnuje - a Ty jak nie posmakujesz to nie poczujesz.
jeszcze nie sprawdzałem przeglądania zdjęć z karty sd ale podejrzewam że szybko bym się przyzwyczaił.

bez wodotrysków to nawet na etapie stereo byśmy nie byli.

pozdro,

gregowal
 
ANDREW napisał:
......500 tez nie ma PIP, POP i PAP, chyba ze sie myle? ..........

oj mylisz się i to grubo (podaję stronę DE, bo o aktualizacji i rzetelnych danych na stronie www.panasonic.pl można zapomnieć, zawsze jesteśmy do tyłu)

http://www.produkte.panasonic.de/product/product.asp?sStr=5@-@1@13@44@305@@@@@TX-32LX500F@Viera|LCD-TV@&altMod=N&upper=&prop=

tutaj również jak nie wierzysz znajduje się instrukcja
http://www.produkte.panasonic.de/doc/n0900/tx-32lx500f/userguide/tx-32lx500f_userguide_1_d_-.pdf
 
Do góry