Nowy konkurent do Xtreamera już w sprzedaży!

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a ja wole ogladac film jak i koncery w dobrej jakosci, wybaczam tylko perelka czyli filmy ktore lubie i nie ma w HD, wiec DVD i divx nic nizej
 

ziupo

New member
No wiesz, a co z materiałem nagranym np dobrą komórką [przynajmniej 640x480] albo prostą cyfrówką?
A poza tym nawet w avi można zakodować materiał o rozdzielczości HD, tak samo rmvb.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Zastanawiałem się nad tym playerkem... ale od tygodnia mam Xtreamera z antenka Wifi ( zamawiaem u producetna ) ijestem bardzo zadowolony, łyka każdy film jaki mam w HD, i DiVX, zero przycięć, obraz osty i zdecydowanie lepszy niż puszczony z komputera na TV. Mozna ogądać przez WiFi filmy HD , malutki zgrabny...czego chcieć więcej
 

count

New member
A masz tę wersję z radiatorem dookoła obudowy, czy z wentylatorem? Nie masz problemu z hałasem?
 

adamo_

New member
Bez reklam
A masz tę wersję z radiatorem dookoła obudowy, czy z wentylatorem? Nie masz problemu z hałasem?

Mam zwykłą wersję , ale soft był 2.1 więc w miarę nowy wypust.
Odnośnie wentylatorka... pewnie żebym nie zwrócił uwagi na to że ludzie o nim piszą to bym i go nie usłyszał, głośniej pracuje moja lodówka która słyszę z kuchni :) ale wracając do wentylatorka oryginalnego, wygląda bardzo delikatnie jest malutki . Jest natomiast ustawienie : ręczne , i można określić jego ilość obrotów, ja ustawiłem na około 145 i nie słychać wentylatora wcale, chyba ze podejdę z uchem do Xtreamera.

ktoś pisał o całkowitym wyłączeniu ( można to robić w ustawieniach ) ale wole ustawienie ręczne , niech trochę chłodzi. Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.
 

count

New member
Gratuluję. Ja nie chciałem ryzykować, bo zbyt dużo było komentarzy od wkurzonych posiadaczy, że ryczy tak, że głowa boli.

Tymczasem po zamówieniu PlayONa dostałem potwierdzenie numeru zamówienia i czekam. Miały być 2-3 dni na wysyłkę, minęło półtora tygodnia i nic. Nie ma na stronie żadnej opcji śledzenia statusu zamówienia, więc nie wiem, czy nie mają na stanie, czy właśnie zwijają firmę i uciekają do Australii ;)
Mam nadzieję, że niedługo dotrze do mnie jakiś mail potwierdzający.
 

count

New member
Minęło trochę czasu od otrzymania PlayOn!HD Mini, mogę podzielić się wrażeniami.

Subtitle Workshop to zło. O wiele lepiej eksportować napisy bezpośrednio z Bestplayera. Nie ma wtedy co prawda przetwarzania batchowego, ale przynajmniej mam pewność, że napisy zawsze będą miały taki czas jak potrzeba, a w przypadku Subtitle Workshop ciągle się rozjeżdżają. Już nie mówiąc, że SW co prawda świetnie wyciąga napisy z podkatalogów, ale nie wrzuca ich z powrotem, tylko w jedno miejsce.

Wkurza, że nie można automatycznie ładować napisów. Za każdym razem trzeba wejść w Subtitle i włączyć napisy, żeby odtwarzać, bo każdy kolejny plik (nawet odtwarzany w ciągu) nie ładuje napisów. Nie dość, że nie ma opcji w konfiguracji, żeby zawsze ładował napisy, to jeszcze nawet przy odtwarzaniu ciągłym tego nie robi.

Player jest śliczny, malutki, łatwiutko się aktualizuje, jest bezgłośny i świetnie odtwarza format MKV.

Nie odtwarza HDMOV co jest pewną niedogodnością, jako że bardzo łatwo ściągnąć trailery w tym formacie ze strony Apple. Ale później nie można ich na PoHD odtworzyć.

Ogólnie jestem z playera zadowolony, chociaż widzę sporo miejsca na poprawę :)
 

msx

New member
Minęło trochę czasu od otrzymania PlayOn!HD Mini, mogę podzielić się wrażeniami.

Subtitle Workshop to zło. O wiele lepiej eksportować napisy bezpośrednio z Bestplayera. Nie ma wtedy co prawda przetwarzania batchowego, ale przynajmniej mam pewność, że napisy zawsze będą miały taki czas jak potrzeba, a w przypadku Subtitle Workshop ciągle się rozjeżdżają. Już nie mówiąc, że SW co prawda świetnie wyciąga napisy z podkatalogów, ale nie wrzuca ich z powrotem, tylko w jedno miejsce.

Wkurza, że nie można automatycznie ładować napisów. Za każdym razem trzeba wejść w Subtitle i włączyć napisy, żeby odtwarzać, bo każdy kolejny plik (nawet odtwarzany w ciągu) nie ładuje napisów. Nie dość, że nie ma opcji w konfiguracji, żeby zawsze ładował napisy, to jeszcze nawet przy odtwarzaniu ciągłym tego nie robi.

Player jest śliczny, malutki, łatwiutko się aktualizuje, jest bezgłośny i świetnie odtwarza format MKV.

Nie odtwarza HDMOV co jest pewną niedogodnością, jako że bardzo łatwo ściągnąć trailery w tym formacie ze strony Apple. Ale później nie można ich na PoHD odtworzyć.

Ogólnie jestem z playera zadowolony, chociaż widzę sporo miejsca na poprawę :)

a mozesz napisac czy ten playerek ma polskie menu bo chce go kupic na ebay w uk i nie wiem czy bedzie mial polskie menu
 

count

New member
Tak, ma polskie menu. W dodatku nieźle przetłumaczone. Poza głównym ekranem, na którym nie mieszczą się podpisy pod ikonami i zamiast np. "Biblioteka multimediów" jest "lioteka multim", bo reszta jest niewidoczna, to cała reszta jest ok.
 
Do góry