Nowy Kanał Hd W N !!

pattro

New member
Bez reklam
Re

dokładnie ;] a mam pytanko ja jeszcze nie posiadam N ;] bd mial po 15 ;] i teraz pytanie jaka jest jakość :)? tego kanalu i co jeszcze leci na nim w HD :)?
 

jedrek_125

New member
Jak to niektorym w oczy piasek wieje :) ciekawe co masz do stacji Eurosport 2 ???? ja jestem bardzo zadowolony , a wersja sd leciala chwilke .
I po co te zawistne komentarze ?:) przeciez wiadomo ze kazdy kanal ktory jest HD to lepiej dla nas , odbiorcow . Wczorajsze mot GP w hd bylo super zadnego porownania do wersji sd ktora leciala do tej pory , a liga niemiecka to juz moge sobie wyobrazic , jakosc bedzie pewnie referencyjna .Wiec cieszmy sie , a nie jak to zwykle bywa u nas Polakow , zlosliwosci , malkontenctwo, zazdrosnictwo .i tak w kolko :)
 

Henryk55

New member
ESP2 to przeważnie transmisje z mało popularnych dyscyplin i dziwacznych zawodów nie mających wiele wspólnego ze sportem: poker, przeciąganie liny, zawody drwali czy siłowanie na rękę. Niedawno widziałem nawet zmagania pląsających cheerleaderek.
Jeśli kogoś to kręci to oczywiście są powody do radości z jakości HD.
 

jedrek_125

New member
Ni zgadzam sie :) a siatkowka , a moto GP , a w koncu Bundesliga , mało ?
tak czy inaczej nawet mniej popularne sporty maja swoich fanów , a juz ogladanie transmisji w Hd jest duza przyjemnością . ponadto jesli zdecydowano sie na przekaz HD nalezy oczekiwac , wielu przekazow z roznych ciekawych imprez sportowych , mysle ,ze zainteresuja one wielu widzow .
Najwazniejsze że oferta sie poszerza , a to dla widza jest najwazniejsze !
 
eurosport 2 hd ???

witam .oglądałem wczoraj mecz na rozpoczęcie sezonu w Bundeslidze i mam mieszane uczucia co do jakości rzekomego HD.mam nadzieję że dzisiejsze mecze będą w owiele lepszej jakości niż wczorajszy.
natomiast jeśli chodzi o komentatora to wielki plus!!!nareszcie BOREK!!!!
 

jedrek_125

New member
No juz nie przesadzaj :) nie było tak źle . Ale przyznać muszę , że transmisje z meczow bundesligi w N-sport i Ligi mistrzow maja wyzszy bitrate . Traktuje to jako ,,pierwsze koty za płoty,, I tak jest o niebo lepiej niz było :)
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
Witam,

oczywiście, że się cieszę z kolejnego kanału hd. ale moja radość byłaby pełna gdyby jakość meczów bundesligi chociaż ocierała się o transmisję z tenisa pań na żywo z la, i było więcej materiału hd. mam nadzieję, że tylko początek jest taki trochę "kulawy".
zawsze "prawie" hd lepszy o niebo od standardowego sd (tvp sport, tvp1, tvp2, .... )
 
Do góry