Nowy firmware ONKYO

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam nie wiem jak w Onkyo ale np. w Samsungu jak cos sciagniesz ze strony Samsunga z Europy i jeśli cos się walnie po aktualizacji to tracisz gwarancje...
 

duzy213

Member
ja pociągnąłem i wszystko jest ok
tylko ja pociągnąłem z stąd... http://www.uk.onkyo.com/en/downloads-390.html , koledzy czym się różni wersja AE? ,żeby nie zakładać nowego wątku spytam tu , koledzy mam CD od onkyo 7111 podłączony do ampli kabelkiem RI ale w żaden sposób nie mogę sterować pilotem...
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 452525

Guest
Witam nie wiem jak w Onkyo ale np. w Samsungu jak cos sciagniesz ze strony Samsunga z Europy i jeśli cos się walnie po aktualizacji to tracisz gwarancje...

Bzdura. Zawsze aktualizuje z samsung.de Wszędzie maja to samo. Kiedys wgralem dziwny soft i byl problem z pasami w 40a656 Gosc przyjechal z serwisu zrobil update nowego, który mieli najnowszy i w ramach gwarancji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego sam jesteś bzdura mam kolegę co właśnie stracił gwarancję dlatego że ściągnął aktualizację na BR ze strony niemieckiej, a takiej aktualizacji nie było na stronie Samsunga w RP. Dwa tygodnie po aktualizacji zaczął odtwarzacz szwankować zawiózł do serwisu . Serwis napisał meila że naprawa może być zrobiona odpłatnie dlatego że została ściągnięta aktualizacja której nie było na stronie Samsunga RP. Ale że naprawa prawie kosztowała tyle co nowy odtwarzacz więc kolega dał sobie spokój i wywalił w komos ten odtwarzacz i kupił innej firmy.
Ale żeby było śmieszniej po tygodniu od tego czasu kiedy odebrał odtwarzacz dzwoniliśmy na infolinie 3 razy w ciągu tygodnia i pytaliśmy się o aktualizacje z innej strony niż strona RP Samsunga i Panowie z infolinii potwierdzali że traci się gwarancję - jak to mówili kiedy serwis dojdzie do wniosku że wina mogła być z tej przyczyny :) Kolega ściągnął ta aktualizację bo pewne już symptomy dawał znać odtwarzacz na około miesiąc przed aktualizacją i doradzili mu że aktualizacja może poprawić sprawę.
Więc zanim drugi raz napiszesz cos to pomyśl dwa razy i poznaj ludzi na tym forum , bo ja tego typu rzeczy pisze wyłącznie sprawdzone.
 
D

Deleted member 452525

Guest
Głupoty piszesz i nie obrażaj mnie dobre? Bo ja tego nie robie. Nie wyzywam cie od bzdur. Jak ktoś jest lewy i nie potrafi ściągnać właściwej aktualizacji to tak się kończy zabawa. Jeśli na stronie eng czy de w samsungu są te same wersje softu co na polskiej to jaki problem? Trzeba patrzeć czy multilanguage a nie jakieś azjatyckie czy usa ściagac. A pózniej się wyzywa, że sprzęt do bani. Klocki lego sobie kupić ale chyba też za trudne. Sprawdzone informacje haha.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie widzę jak nie obrażasz ludzi skąd wiesz jakie ten chłopak ma wykształcenie ?? To raz, dwa ściągał i ściąga dalej do tv i do amplitunera jak i do odtwarzacza BR i jakoś dziwnym trafem tylko wtedy źle to zrobił ???? Po drugie nie wiem jak jest w Samsungu np. w Sony oficjalnie podają że inne aktualizację są dla Europy a inne dla Azji czy USA... a Ty piszesz że dla Samsunga nie ma to znaczenia spoko jutro zadzwonię i zobaczymy co mi powiedzą :)
Jedno jest pewne odtwarzacz zaczął już przed aktualizacją już miał problemy, a oni stwierdzili że dzięki niej się rozwalił :) specjaliści...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Głupoty piszesz i nie obrażaj mnie dobre? Bo ja tego nie robie. Nie wyzywam cie od bzdur. Jak ktoś jest lewy i nie potrafi ściągnać właściwej aktualizacji to tak się kończy zabawa. Jeśli na stronie eng czy de w samsungu są te same wersje softu co na polskiej to jaki problem? Trzeba patrzeć czy multilanguage a nie jakieś azjatyckie czy usa ściagac. A pózniej się wyzywa, że sprzęt do bani. Klocki lego sobie kupić ale chyba też za trudne. Sprawdzone informacje haha.

Koledzy porównujecie dwie inne sprawy.
Kolega xseeb porównuje sprawe kiedy aktualizacja jest na stronie end czy de i także na polskiej stronie...
Kolega lolek podał przykład kiedy aktualizacja nie była zamieszczona na stronie PL.

Ciekawe jak samsung by się zachował kiedy takiej aktualizacji nie było na stronie PL?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak własnie się zachował jak napisałem... wyżej... na tamten czas nie wolno było ściągać nowych softów z innych stron jeśli takowego nie było na naszej stronie..
 
D

Deleted member 452525

Guest
To wracamy do aktualizacji onkyo. Jeśli masz wifi sieć to aktualizujesz co dają. Jeśli jest aktualizacja na stronie onkyo.com a nie na polskiej to można instalować. Tak samo robi panasonic. Aktualizowałem kamere i na stronie pl nie ma aktualizacji trzeba ściagać z oficjalnej strony. Strona pl podaje tylko link do strony oficjalnej.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ostatnia aktualizacja niektorych modeli Onkyo (w moim przypadku 818) nie jest dostepna OTA i plik trzeba sciagnac z www i aktualizacje przeprowadzic recznie. Jest to calkowicie normalne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To wracamy do aktualizacji onkyo. Jeśli masz wifi sieć to aktualizujesz co dają. Jeśli jest aktualizacja na stronie onkyo.com a nie na polskiej to można instalować. Tak samo robi panasonic. Aktualizowałem kamere i na stronie pl nie ma aktualizacji trzeba ściagać z oficjalnej strony. Strona pl podaje tylko link do strony oficjalnej.

Tak Kolego ale wiesz jaka jest różnica że dla Onkyo u dystrybutora mówią oficjalnie że można ściągać ze strony Onkyo.com i nie ma z tym problemu żadnego..
 
Do góry