Nowy Firmware BD DENON

landr

Member
Jest do pobranie nowy FW ver. 1,120 z dnia 26 czerwca 2009 dla odtwarzaczy 2500 i 1800 .Nie sprawdzałem dokładnie poprawili, ale nareszcie zagrała mi płyta BD Lionela Richie Live, na FW 1,119 tylko grało menu płyty i stop.
 

landr

Member
drot napisał:
A czy ktoś wie jak sprawdzić jaki firmware ma aktualnie wgrany BD player - chodzi mi o Denona 2500?

Witam, włącz playera, potem kolejno 9 8 7 6 i POP UP/MENU, wysunie Ci sie szuflada i po prawej na górze masz aktualną wersje. Potem power off.
 

pszczyna

New member
A co w przypadku DENONA AVR-3808 którego przywiozłem Niemiec , na stronach Denona jest nowe firmware lecz trzeba kod ze zdrapki którego nie posiadam Nie wiem dlaczego (czy to nieuczciwość sprzedawcy !) sam nie wiem było to ok. 2 lata wstecz
 

landr

Member
Witam, w przypadku Denona AVR 3808, to podłączasz go do internetu (wejście z tyłu złącze Ethernet) konfigurujesz ustawienia sieci i sciągasz najnowsze oprogramowanie online i to wszystko i to jest za darmo. Jeśli natomaiast chcesz udoskonalić swój amplituner o nowe funkcje to dokupujesz tak zwany upgrade oprogramowania ( na polskiej stronie Denona 348zł taki voucher z kodem kreskowym który wbijasz po rządaniu na stronie upradu... i nastepne połączenie amplitunera z internetem umożliwi Ci zainstalowanie do amplitunera nowych funkcji), więcej informacji na denon pl lu de.Pozdrawiam.
 
Do góry