Nowy duet klasy premium od Denona

woytaski

New member
Bez reklam
Denon wprowadza na rynek nowy duet stereo klasy premium - zintegrowany wzmacniacz najwyższej klasy z konwerterem C/A - PMA-2500NE i odtwarzacz Super Audio CD - DCD-2500NE. Oba modele podsumowują wiedzę i poświęcenie inżynierów w celu dostarczenia wyjątkowych produktów obsługujących najnowsze cyfrowe formaty audio, przeznaczonych dla najbardziej wymagających entuzjastów hi-fi. Seria 2500NE została opracowana przez weteranów akustyki, jak i utalentowanych młodych inżynierów, którzy połączyli technologie Denona i doświadczenie uzyskane przez wiele dekad.

DenonPMADCD2500NE.jpg


źródło: https://www.stereolife.pl/2425

Co ciekawe, na japońskich forach hifi przeczytać można również o streamerze DNP-2500NE
ƒfƒmƒ“ƒTƒEƒ“ƒh‚Ş‘ĺ’_‚ɐi‰ťBUSB DAC“‹ÚƒvƒŠƒƒCƒ“‚âSACD‚ȂǁAV2500NEƒVƒŠ[ƒY - AV Watch

0000000819892.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zacnie się prezentuje, szczególnie jakby dostawić strumieniowca, za to cenowo w mojej ocenie Denek nie adekwatny do jakości.
Bazując na odsłuchach serii oczywiście. Nie wiem jak ten, jak będzie możliwości chętnie odsłucham.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Grunt, że MP3 można odtwarzać ;)

Woytaski, to co wymiana? ;)

edit. czyli jednak wygląda na to, że to następca 2020 ;)
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
edit. czyli jednak wygląda na to, że to następca 2020 ;)
Wygląda na to, że to 2020 doposażony w DAC zdolny konwertować flac i DSD.
Tylko cenowo mi to jakoś nie teges... Jedynie 200 euro więcej :p
Woytaski, to co wymiana? :wink:
Ależ wodzu, co wódz... :D
Po pierwsze primo - kolor nie ten i musiałbym wymienić resztę zabawek,
A po drugie primo - żona by mnie z domu wygnała i wydziedziczyła :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
To twoja żona nie wie, że każdy kolejny sprzęt to kwestia dołożenia zaledwie kilku stówek w stosunku do kasy uzyskanej ze sprzedaży poprzedniego :D
 

woytaski

New member
Bez reklam
To twoja żona nie wie, że każdy kolejny sprzęt to kwestia dołożenia zaledwie kilku stówek w stosunku do kasy uzyskanej ze sprzedaży poprzedniego :D


No fakt.
Zawsze można przy sprzedaży powiedzieć, że idzie do serwisu...
A jak wróci inny... No cóż tego modelu juz nie produkują i dali lepszy [emoji12]
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też mi się nie podoba ten wyświetlacz. Mogli tradycyjnie oznaczyć źródła przy przełączniku. Ogólnie budowa robi wrażenie.
 

werf

Active member
Bez reklam
Za 2,5 tyś euro mogli pokusić się choć o tor zbalansowany i godny streamer.By pass gdzieś wyparował : )
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To twoja żona nie wie, że każdy kolejny sprzęt to kwestia dołożenia zaledwie kilku stówek w stosunku do kasy uzyskanej ze sprzedaży poprzedniego :D
Wszystkim żonom to wmawiamy? :D
No fakt.
Zawsze można przy sprzedaży powiedzieć, że idzie do serwisu...
A jak wróci inny... No cóż tego modelu juz nie produkują i dali lepszy [emoji12]
Tego jeszcze nie znałem ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wszystkim żonom to wmawiamy? :D

Tego jeszcze nie znałem ;)

Mam to samo ;-) z tym ze ja zmieniam zawsze na ten sam kolor tj.:-D:-D srebrny a jak się zorientuje, , kochanie przecież do starego doplacilem kilka złoty bo mega promocja była i wyprzedaże się zaczely...:) ps.bardziej mi się podoba surowa bryła bez wyświetlacza. ..
 
Ostatnia edycja:

SternQuest

New member
Mam to samo ;-) z tym ze ja zmieniam zawsze na ten sam kolor tj.:-D:-D srebrny a jak się zorientuje, , kochanie przecież do starego doplacilem kilka złoty bo mega promocja była i wyprzedaże się zaczely...:) ps.bardziej mi się podoba surowa bryła bez wyświetlacza. ..

Gdzieś tam wyczytałem:
Największy koszmar audiofila po śmierci ?
Jak żona zacznie wyprzedawać klocki po tyle ile jej mówił kiedy kupował 😉
 
Do góry