Nowy amplituner stereo od Pioneera.

Henry

Active member
Bez reklam
Fajny, ale.....szkoda, że nie zrobili wyświetlacza jak w sieciowych czy "mniejszych braciach" ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na szczęście nie do końca, a wracając do "małych kombajnów", to na chwilę obecną, jeśli chodzi o wygląd i ten wyświetlacz- dla mnie to nr 1 i do tego cena na przyzwoitym poziomie ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja jednak widze tam troche Onkyo.

Onkyo_TX_8050.JPG
 

syncpoland

New member
Ja mam właśnie teraz SX-20 który moim zdaniem jest ładniejszy bo jest bardziej prosty z przodu... ale nie ma wejścia optycznego, wyjścia na suba który dokupiłem.. I tak sobie myślę do tej pory myślałem o wymianie na Yamaha A-S501 lub Onkyo A-9050 żeby był to wzmacniacz i miał wyjście na suba, oraz optyka do TV. Jednak ten nowy model tutaj jest wręcz odpowiedzią na moje zapotrzebowanie :p Pytanie tylko... czy w tej cenie otrzymuję elektronikę z amplitunera czy wzmacniacza.. te 2x 85W.
 

syncpoland

New member
no tak :) w broszurze tylko wyczytałem słowo wzmacniacz a nie amplituner a tutaj piszemy jakby o amplitunerze... zastanawiałem się czy może nie wsadzili bebechów ze wzmaka.. wkońcu na papierze ma mniej mocy niż taki SX-20 tani za 800zł mocy, a cena tego SX-30N jest kosmiczna, powinien być tam wzmacniacz za tą kasę..

Cenowo taki Onkyo 8150 go deklasuje
 
Do góry