nowy amplituner do Jamo S 606 HCS 3 + Sub 300

Yamato

New member
jak w temacie szukam nowego amplitunera do mojego zestawu jamo, glosnikow narazie niestety nie zmienie wiec musze zostac na tym co mam, do tej pory uzywalem sony z serii es, niestety dzwiek generowany przez sonego byl dla mnie lekko "za cichy, miesisty" w porownaniu do poprzedniego harmana avr 155, obecnie zakup ukierunkowany bedzie w 90% kino domowe reszta to muzyka z pc/radio. szukam czegos optymalnego pod tym wzgledem, fajnie jakby sprzet obslugiwal jakies nowinki technologiczne chocby dlna, radia internetowe, sterowanie po sieci jak poprzedni soniacz, jezeli chodzi o dodatki do ipoda itp to nie potrzebuje no chyba ze cos pod androida :>
obecnie poprzestalem na modelu Denona, w miare nowy AVR-X2000, niestety w poblizu nie mam go jak odsluchac i zobaczyc wiec moze ktos z forumowiczow mial doczynienia z tym sprzetem i wie jak gra, co oferuje i jak wyglada(wykonanie, material na froncie)
caly czas blokuja mnie rozne mieszane opinie oraz chec wyprobowania jakiegos onkyo, przedzial cenowy na jaki moge sobie pozwolic to 2300-2500zl max (choc im mniej tym lepiej)
Proszę o pomoc w tej dziedzinie :smile:

Denon AVR-X2000 czy Harman Kardon AVR 270 a moze cos innego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sławo

New member
;-) Z przykrością powiem Ci że z tym zestawem NIC nie zagra za dobrze. Te kolumny to absolutny budżet czyli LIPA. Wiem bo sam mam takie z subem 250 i Yamahą 767. Każdy amplitunet mocniejszy zagra głośniej, ale sceny, średnicy, detali nie będzie, te głośniki mają jeszcze jeden minus-fatalny głośnik dialogowy czli central.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo ile w muzyce są one do d....py o tyle do efektów specjalnych w KD są spoko a Tobie taki układ pasuje. Do Yamy nie mam zastrzeżeń w KD żadnych, w muzyce jak to amplituner KD....... raczej szału nie ma. Jeśli HK zagrał Ci dobrze to pozostań przy HK270.... Jest tutaj na forum gość który coś poradzi na galopujące ceny w dobie kryzysu, ale chwilowo nie czynny bo na urlopie. Ma xywkę BN (poszukaj na forum); pewnie dorzuci coś od siebie w Twojej sprawie....
 

Yamato

New member
taaa czekam na niego wlasnie :p co do kolumn sa az tak slabe? muzyki slucham tyle co kot naplakal, czesciej radio wiec tu nie bede polemizowal a jesli chodzi o kino domowe sprawiaja sie calkiem dobrze (moze troche sub za mocny ew zle dostrojony ale to inna sprawa) ale napewno graja lepiej niz zintegrowane zestawy samsunga czy lg :D swoja droga mozna dostac lepszy zestaw od obecnego jamo w niewiele wiekszej kwocie? nie wiem ile moze byc wart uzywany zestaw hcs3 wraz z subem, jezeli jest szansa poprawic jakosc dzwieku nie dokladajac do tego nie wiadomo ile czemu nie?
 
Do góry