Nowu Pitbull

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale już pa trailerze widać,że znów będzie dużo komediowych scen/momentów (zbyt dużo).
Ja rozumiem,że one w życiu policjanta,czy gangstera się zdarzają,jednak trzeba je jakoś wyważyć...
Przy włoskiej 'Gomorze",to komedią zalatuje :wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Całkowicie się z Tobą Piramida zgadzam, a tekst na końcu trailera o pięknym gołębiu jest mega żenujący.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żenująca robi się powoli Ostaszewska, a raczej jej rola.
Ten koks nie lepszy, ale taka konwencja i już.
Z drugiej strony, większość gangusi to przygłupy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Całkowicie się z Tobą Piramida zgadzam, a tekst na końcu trailera o pięknym gołębiu jest mega żenujący.
Ale czego tu oczekiwać, Vega na siłę próbuje przypodobać się młodej widowni...
Szkoda, że nasi twórcy zamiast zrobić porządny sensacyjny film, produkują komedie z wątkami sensacyjnymi i to jeszcze nie najwyższych lotów...
Do pierwszego Pitbula sporo brakuje...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie chcę oceniać IQ koksów, ponieważ w niektórych przypadkach pewnie padłyby rekordy, ale Vega trochę poleciał z tym tekstem, bo nie wierzę w to, że największy debil z krakowskiej huty czy warszawskiego grochowa nie potrafi odróżnić gołębia od kaczki:D

Od czasów Jak rozpętałem... killera itd nasze polskie komedie leżą i kwiczą niestety.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie chcę oceniać IQ koksów, ponieważ w niektórych przypadkach pewnie padłyby rekordy, ale Vega trochę poleciał z tym tekstem, bo nie wierzę w to, że największy debil z krakowskiej huty czy warszawskiego grochowa nie potrafi odróżnić gołębia od kaczki:D

Od czasów Jak rozpętałem... killera itd nasze polskie komedie leżą i kwiczą niestety.

Dobre :mrgreen:
A Vega chwali się,że sceny w tej nowej serii,naprawdę się wydarzyły i nie ma w nich ściemy :-D:mrgreen:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja średnio wierzę w to, że policjantki są takie harde. Może bym się przejechał, ale wydaje mi się, że taka laska kładzie się na pierwszego lepszego strzała, trochę Vega podkolorował:D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak gadacie jakby sie nie przeklinało w życiu ... Jaka to jest młoda widownia? Psy czy Pulp Fiction też jest bo mięsem rzucają?? Jak wam sie nie podobają przekleństqa.to na Karolaka idzcie na tvn albo Karola Krawczyka z Norkiem. Tam nie przeklinają
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Caparzo,u mnie na osiedlu przeklina się sporo,ale fajnie jak jest to na spontanie,a w tym trailerze,brzmi to jakby było wymuszone dla kontrowersyjności :wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak gadacie jakby sie nie przeklinało w życiu ... Jaka to jest młoda widownia? Psy czy Pulp Fiction też jest bo mięsem rzucają?? Jak wam sie nie podobają przekleństqa.to na Karolaka idzcie na tvn albo Karola Krawczyka z Norkiem. Tam nie przeklinają
Można rzucać mięsem i rzucać mięsem ;)
W Psach nie uświadczysz scen rodem z Chłopaki nie płaczą czy innych temu podobnych gniotów, a w nowym Pitbulu tego typu scen jest sporo, jak dla mnie to minus i na siłę...
Byłoby lepiej gdyby film był "poważniejszy", niech będzie rzeźnia, bluzgi, ale po kiego grzyba robić pseudo-komedię? ;)
Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;)

ps. nie oznacza to, że filmu nie będę oglądał, a poprzednia część taka zła nie była, choć mogłoby być lepiej bez scen do których się czepiam ;)
 

ninaseweryn

New member
A ja już myślałam, ze w tym poście chodzi o najnowszego "Pitbulla", który ma być, czyli "Niebezpieczne kobiety". Bo o ile na tego czekałam (i nawet ten Linda się spisał, chociaż widzę, ze większość tu za nim nie przepada), to następna część będzie już czystą komerhą i produkcją masową - na kasę. Zawsze tak jest - jeden sukces, a potem na jego fali chcą lecieć - a lecą - prosto w dół.
 
Do góry