Nowści DENONA

chromus

New member
"W sprzedaży od końca września są już najnowsze, zaawansowane technologicznie amplitunery DENON. Absolutnie najwyższej klasy dźwięk wielokanałowy i stereofoniczny, zarządzanie obrazem wysokiej rozdzielczości na najwyższym poziomie, niezwykła elastyczność możliwych połączeń i wzorcowo przyjazna obsługa to wszystko niezbite argumenty na korzyść nowych amplitunerów A/V.

Najnowsza linia amplitunerów Denon to modele:
AVR-1508
AVR-1708
AVR-2308
AVR-2808
AVR-3808
AVR-4308"


źródło: www.denon.pl

Szkoda, że nie ma jeszcze AVR-1908. Model niższy nie ma menu ekranowego.
Dziwna sprawa bo na stronach brytyjskich i niemieckich 1908 jest.
 

AndrzejIgor

New member
Na pewno mocna konkurencja pod względem technologicznym do onkyo serii x05. Wypada jednak poczekać na bardzo chwalonego i popularnego odpowiednika 605, bo na razie na stronie polskiego dystrybutora tegoż brak.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Juz jest.
AVR-1908
Amplituner A/V 7 x 120W, nowa konstrukcja chassis, autokalibracja
Audyssey Multi EQ, możliwość bi-ampingu przednich głośników, wejście
7.1 via HDMI, 32-bitowy SHARC DSP, pre-out 7.1, tryb Pure Direct,
cyfrowa konwersja wideo na HDMI, repeater (wzmacniacz) sygnału
HDMI, gniazda HDMI 1.3a, obwód HD wideo, 36-bitowa paleta kolorów,
obsługa 1080p, restorer skompresowanego dźwięku (MP3, WMA, AAC),
menu OSD, aluminiowy panel przedni

CENA 2.295zł
 

ArtS007

New member
Bez reklam
I wszystko fajnie, gdyby nie ta cena... :(

EDIT: I jeszcze jedno. Denon znów przesadził i zostawił pole konkurencji nie tylko cenowo. Dekodery HD obecne są od modelu 2808 w górę. :(

Na szczęście jeszcze nieprędko będę zmieniał mojego poczciwego 2106. :)

ArtS :)
 

wlodek1001

New member
mam Onkyo 875/cena 4500, 3 letnia gwarancja/może i Denony są lepsze a le TA cena!!!
Z Onkyo jestem bardzo zadowolny, w tym ze stereo ,które wg mojej oceny jest bardzo dobre. mam niewielki problem / tak mi się zdaje/ z sygnałem 1080p,który nie chce się prawidłowo konwertowac i na LCD wychodzą "dziwolągi",może ktoś doradzi
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
wlodek1001 napisał:
mam Onkyo 875/cena 4500, 3 letnia gwarancja/może i Denony są lepsze a le TA cena!!!
Z Onkyo jestem bardzo zadowolny, w tym ze stereo ,które wg mojej oceny jest bardzo dobre. mam niewielki problem / tak mi się zdaje/ z sygnałem 1080p,który nie chce się prawidłowo konwertowac i na LCD wychodzą "dziwolągi",może ktoś doradzi
Okazuje się, że Denony jak to Kolega napisał wcale nie muszą być lepsze:
http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/3101:) Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nikt autorytatywnie nie może stwierdzić, że Denony są lepsze. Są to bardzo subiektywne różnice. W końcu mówimy o sprzęcie porównywalnej klasy.

ArtS :)
 
Do góry