Nowości Sharp 2016 - Seria XUE8772

Zibowski

New member
Coś podobno na luty premiera przesunięta :/ eech...
Premiera w Polsce bo w niemieckim Realu we Frankfurcie n/O oglądałem. I jakoś nie bylem zachwycony. Z tym ,że tam puszczają program bieżący TV a nie demonstracyjny.Kąty również nie za bardzo mi się widziały, mimo że matryca IPS. Kolory mniej soczyste,bardziej stonowane niż np w Samsungach, ale może to i lepiej. Miał być test ale coś cicho tu na ten temat.
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Zgadza się wszystko póki co jedzie do niemcow ;) choć dziwne, że nie ma nawet u nich żadnej informacji, testu, opinii o tych tv. Jak nie ma się czym chwalić to lepiej tego nie robić ;) to już raczej nie te sharpy co były na matrycach quattron. Póki co swojego sharpa 924 zajeżdżę do końca :)
 
G

Grant2008

Guest
Szkoda marki i produktów

Ja chyba także dojade na maxa moją Sharp-oską 830 quattronowską i poczekam na spadek cen
OLED-ów.........
 

prv87

New member
kiedy te telewizory pojawią się na polskim rynku ? miały być pod koniec stycznia ale póki co ani widu ani słychu...
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Czas pokaże co będą warte nowe Sharpy, czyli testy na forach oraz opinie pierwszych użytkowników. No i oczywiście bez przetestowania TV w sklepie jak już będzie dostępny się nie obędzie, bo same opinie w necie, to dla mnie zbyt mało, żeby zdecydować się na zakup, bo jednemu człowiekowi dany obraz będzie bardzo pasował, a dla innego będzie jedynie przeciętny :)
 

cezary69

New member
Bez reklam
Z grudnia zrobił się styczeń później luty, a teraz wyjdzie, że w marcu albo i leszcze później ;) Coś słabo się starają o klientów, a konkurencja nie śpi i też coraz lepsze tv wypuszcza. Ten Sharp jak wejdzie na rynek to nie będzie już żadną nowością.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Sharpa chce kupic Foxcon. A wlasciwie teraz to juz mozna napisac, ze to Sharp chce, zeby go Foxcon kupil.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory Sharpa produkowane są we współpracy z inżynierami Sharpa, to widać po jakości szczegółów.
 

aksulK

New member
... Może ktoś zdradzi jakieś szczegóły z testu. Dziwne,że z YouTube znikły nawet krótkie filmiki o tym TV.Chyba Kikiego.

Witam

pojawiła się nowa informacja że ver. 49" ma matrycę 50Hz, ciekawe jak z ver. 55" i 65"

filmy Kiki'ego są dostępne na YT, tylko zmieniono z publicznych na niepubliczny, czyli tylko ten kto ma link do filmu może oglądać - w poście z testami filmy działają. Tu nie podam linków gdyż nie jest to moje dzieło/film i jedynie Kiki może podać linki do nich
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Litera E oznaczała rok 2015, litera F oznacza rok produkcji 2016.
Modele są już dostępne dla niebieskich członków z Kalibracją .
 
Do góry