NOWOŚCI od Panasonic: SC-PT850 - 1999 zł SC-PT550 - 1599 zł

baranskia

Member
jak w temacie...

Więsj info na stronie http://www.kinodomowe.idg.pl/news/news.asp?id=109062 można poczytać i pooglądać te cuda. Tamże p. Ludwik Krakowiak podaje, że:
"Do sprzedaży trafiły [gdzie i kiedy?! - przyp. baranskia] dwa nowe systemy kina domowego marki Panasonic, oznaczone jako SC-PT850 i SC-PT550. Charakteryzują się one m.in. obsługą interfejsu HDMI oraz możliwością konwersji sygnału wideo do formatu 1080p..."

Narazie na stronie www.panasonic.pl brak o tych zestawach jakichkolwiek informacji :fool: czyli jak zwykle są do tyłu...
I znowu trzeba czekać...

eh, brak słów!

Pozdrawiam zwłaszcza leniwych pracowników wwym. firmy i przypominam: wasz sen zimowy się skończył! POBUDKA ! WSTAĆ i do roboty się brać!

:cool:
 

baranskia

Member
;) drobna korekta i przeprosiny...

baranskia napisał:
jak w temacie...

Więcej info [....]
Narazie na stronie www.panasonic.pl brak o tych zestawach jakichkolwiek informacji :fool: czyli jak zwykle są do tyłu...
I znowu trzeba czekać...
:cool:

:krol:
Witam,
chcę się przyznać do błędu i przeprosić, bo nie miałem racji pisząc jak wyżej, w cytacie, gdyż jednak szczegóły możemy znaleźć na stronie panasonic.pl w dziale serwis prasowy, czyli o tutaj:
http://www.panasonic.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=233

Pozdrawiam i przepraszam wszystkich pracowników firmy panasonic.pl i użytkowników forum za przekłamanie - tym razem to ja sam byłem zaspany...
ech, słów brak!
[... - autocenzura!]
Najlepsze będzie: -Wybaczcie!
baranskia

PS:
A swoją drogą: ciekawe, kiedy ruszy sprzedaż w Polsce?

Adam B. (Bia - PL)
 

Witek

New member
Zestaw [FONT=PrimaSans BT,Verdana,sans-serif]SC-PT850 ma pojawić się w sprzedaży pod koniec maja.
[/FONT]
 

tomek81c

New member
2 pytania odnosnie Panasonic SC-PT850

Witam, mam pytanie - czy skaler obrazu do rozdzielczosci 1080p dziala tylko przez podlaczenie do TV przez kabel HDMI?

Jak to bedzie sie sprawowac w sytuacji, kiedy chialbym podlaczyc powyzszy model kina domowego (850) do TV, za pomoca kabla Component Tech+link Wires XS typ 700141? Nadmienie, ze telewizor uzmoliwia odbior 1080p przez Component, tylko jak to wyglada w rzeczywistosci?

Swoja droga... czy istnieje mozliwosc podlaczenie Playstation 3 do tego kina domowego, azeby otrzymac dzwiek 5.1 z gier i za pomoca jakich kabli najlepeiej to zrobic... jestem zielony w tej materii wiec prosze o szczegolowe odpowiedzi i wyrozumialosc...

Pozdrawiam, Tomek
 
Do góry