Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie widziałem, ale jak to ten film co X-Men ma jajka na szyi, nie mówiąc o ty ze kładzie je dziecku na głowie, to chyba dużo nie straciłem? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dawno nie widziałem Kevina Costnera w głównej roli w filmie akcji (reż. Luc Besson).

[youtube]b9Pbz85vYdw[/youtube]



Śmiech to bezcenna sprawa :) :) :)
[youtube]Er7G2TsWZNk[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeprosilem sie jednak z "Movie 43" ;) (zaliczylem jedna scenke na YT i stwierdzilem ze musze to zobaczyc w calosci, i nie mam na mysli sceny z jajkami X-Men'a ;) )
Powiem tak, film glupkowaty, ale kilka razy szczerze sie usmialem, a to wystarczy aby zaliczyc wieczor do udanych.
Dla mnie to taka konwencja filmow serii "Straszny film" z ta roznica ze pierwsza czesc (Scary Movie) byla smieszna, natomiast ostatnia (chyba 5 czesc) to najwieksza zenada jaka w zyciu widzialem, a juz na pewno jeden z najgorszych filmow ostatnich lat.
W glowie sie nie miesci, jak mozna cos takiego wypuscic, pierwszy lepszy film na YT krecony przez malolatow bije go na glowe pod kazdym wgledem.
"Movie 43" to mila odmiana, bez zbednej cenzury, szybko, sprawnie i konkretnie. Pikanteri dodaje doborowa obsada.
Wole taki film, jak gnioty typu "Millerowie" i tą pokrake Aniston, bo trudno inaczej ja nazwac po tym pseudo striptizie.

Zaliczylem tez "Elizjum", bardzo liczylem na ten film, pamietam ze kilku kolegow na forum srednio ocenilo ta pozycje, ale jak dla mnie to dobra pozycja.
Wizja przyszlosci i podzialow, fajnie przedstawiona, chociaz za duzo tam bijatyk, a za malo dramaturgi.
Piekne ujecia, swietne udzwiekowienie, dla fanow S/F obowiazkowa pozycja, no chyba ze ktos woli takie gnioty jak Pacific Rim, czy Bitwa o Ziemie (chociaz przyznam sie ze pierwszy polecialem po te filmy do sklepu)

No nic, teraz tylko czekac na murowanych hit z Leosiem ;) Na IMDB 8.8
Juz po trailerach czuc klimat "Chlopakow z ferajny".
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Wole taki film, jak gnioty typu "Millerowie" i tą pokrake Aniston, bo trudno inaczej ja nazwac po tym pseudo striptizie.
Hehe, widzę "pokaz" i film wraca w Twych myślach jak bumerang ;) Mnie żeście też namówili na obejrzenie go i mną zatrzęsie jak pomyślę o tym filmie :)

Zaliczylem tez "Elizjum", bardzo liczylem na ten film, pamietam ze kilku kolegow na forum srednio ocenilo ta pozycje, ale jak dla mnie to dobra pozycja.
Wizja przyszlosci i podzialow, fajnie przedstawiona, chociaz za duzo tam bijatyk, a za malo dramaturgi.
Coś nie mogę znaleźć czasu ostatnio na obejrzenie tego, a i żona też chciała go obejrzeć, bo po trailerze zapowiada się coś z klimatu Dystryktu 9 który nam się bardzo podobał.

No nic, teraz tylko czekac na murowanych hit z Leosiem ;) Na IMDB 8.8
Juz po trailerach czuc klimat "Chlopakow z ferajny".
Tak mi się przypomniało, wciąż o tym Leosiu wspominasz, a jakoś ostatnio go pełno w filmach. Obejrzałem Wielki Gatsby, no i uważam film całościowo za naprawdę udany. A wspomniany Leoś można śmiało powiedzieć że ciągnie do góry ocenę filmu.

Coś tu wspominaliście też o filmach z bijatykami. Widział ktoś Man of Tai Chi? Muszę powiedzieć że dobre kino, tak trochę dla wychowanków z czasów jak my na Arnoldzie, Sylwku i Bruce Lee :) Dobre sceny walk. Co prawda pod kątem Audio w KD to tu fajerwerków nie ma, ale jest zdecydowanie coś dla oka, czyli wspomniane sceny walk, scenografie, krajobrazy. Jak dla mnie jest klimacik. Bardzo przyjemnie mi się obejrzało ten film, zwłaszcza że już daaawno nie widziałem tego typu filmów. No i Keanu Reeves też trzyma formę. Trochę aktorsko w tym filmie mi Matrixem zapachniało, ale że mam sentyment do filmu to na plus :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cos w naszym temacie ;)

b726c0e506eeefd15cdd90bfd701b64f_original.jpg
Znalazłem jeszcze coś co pasuje do powyższego porównania:
 

Attachments

  • Nautilus (Medium).jpg
    Nautilus (Medium).jpg
    39,5 KB · Wyś: 133

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czas na milosc (2013) - IMDb - taki sobie,jak dla mnie zbyt wysoka ocena,nie to że to nie mój gatunek bo ogólnie lubię wszystkie rodzaje filmów ale ta produkcja ani mnie nie rozbawiła ani nie wzruszyła...

Out of the Furnace (2013) - IMDb - dramat o dwóch braciach,w miarę przyjemnie się ogląda,sympatyczna muzyka.Ogólnie średniak z plusikiem.Woody Harrelson całkiem nieźle zagrał sk...rwysyna.Christian Bale nie miał za bardzo pola do popisu ze swoją rolą,zobaczymy co pokaże w American Hustle (2013) - IMDb


Poniżej małe porównanie...:)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zniewolony (2013) - IMDb - w końcu bardzo dobry film.Jak dla mnie wraz z Koneserem jak na razie najlepsza produkcja z 2013r i być może będzie Oskar...
Nie będę się rozpisywał,trzeba po prostu obejrzeć.Chiwetel Ejiofor zagrał bardzo dobrze ale Michael Fassbender wczuł się w rolę idealnie i spokojnie powinien dostać nominację do Oskara za najlepszą rolę drugoplanową.
[youtube]iiw1cYXQw4g[/youtube]


Witaj w klubie (2013) - IMDb - trochę słabszy ale również dobry film.Co dziwne odtwórcy ról Matthew McConaughey i Jared Leto również powinni według mnie zostać nominowani do Oskara..Oprócz tego że schudli do filmu po kilkanaście kilogramów zagrali na bardzo wysokim poziomie...
[youtube]sb0BRVNIiLU[/youtube]


Ratujac pana Banksa (2013) - IMDb - następny dobry film.Tym razem Tom Hanks gra Walta Disney'a.Kolejna produkcja w której według mnie powinna być nominacja do Oskara.Tym razem dla Emmy Thompson za najlepszą rolę kobiecą.
[youtube]ujxpk2IdDmM[/youtube]


Grawitacja - wszyscy pewnie znają...
Czekałem na jakość 1080p.Jak na razie WEB RIP ale w miarę ok Robot-free zone
Fajne widoczki,niezłe efekty i prawa obowiązujące w kosmosie.Ogólnie dobry film ale liczyłem trochę na coś lepszego...

Tym sposobem ranking filmów z 2013 r wygląda tak :

Najlepsze :
Zniewolony i Koneser

Później :
Wyścig
Kapitan Phillips
Labirynt
Lone Survivor
Witaj w klubie
Ratując pana Banksa
Grawitacja
Panaceum

Do obejrzenia jeszcze z tych lepszych :

Wilk z Wall Street
American Hustle
Ona
Thor: Mroczny świat
Hobbit: Pustkowie Smauga

W tym miesiącu nominacje do Oskarów.Zobaczymy co się sprawdzi...:)


Tutaj coś dla fanów gier i Obcego
[youtube]r56MMs0jqoY[/youtube]
 
Do góry