Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Terminator bez Arnolda, to jak agencja bez dziewczyn. Mimo sympati do Bale'a, wolalbym widziec w serii Arniego.
Tak czy inaczej film w kolekcji na BR oczywiscie jest, dla fanow pozycja obowiazkowa ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki,
Obrazek znalazłem przez przypadek.
Tyle tych filmów się oglądało że nie mogłem sobie przypomnieć...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś oglądałem ten film chyba nie na trzeźwo albo w większym gronie bo bym zapamiętał :)
Z ciekawości zaliczyłem go dzisiaj ponieważ miałem akurat ochotę na jakiś film przygodowy.
Audio bardzo dobre,widoki budowanych piramid,wielkich mamutów i ptaków oraz olbrzymiego kota również w porządku.
I to chyba tyle z plusów bo poza tym bez rewelacj i zdecydowanie gorszy od Apocalypto...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wlasnie, a mi sie Apocalypto nie podobal. Nie lubie takich filmow, nie to zeby "10.000 B.C." byl jakis wyjatkowy, ale pamietam ze druga polowa filmu fajnie sie rozkrecila. Ogolnie bez wiekszych rewelacji, najlepszy jest jak wspomnialem trailerHD w tego filmu i ten dzwiek, pompa na kolumnach jest konkretna ;)

Zaliczylem tez film "Koneser", no i to jest to. Co prawda udalo mi sie wczesniej rozszyfrowac koncowke, ale film rewelacyjny. Cos co sie oglada od deski do deski.

Widzialem tez (a jakze) Predatora na kanale"AleKinoHD", ale powiedzcie jak to jest, czlowiek ogladal juz ten film niezliczona ilosc razy, nie ma tam nic w sumie wybitnego, nie ma porywajacych efektow, jest zaledwie kilku aktorow i dzungla, ale jest tam jakis potezny magnes, kazda minuta to dawka emocji, to sie oglada!
Przy tym te wszystkie PacificRimy, Transy, Bitwy o Ziemie i cala ta wysokobudzetowa sieczka z ostatnich lat, to jak Rysio z Klanu i Rocco z inwazji na Polske.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To znaczy z drastycznymi scenami ?

Taa ;) Do drastycznych scen nic nie mam, ale sam film mi sie srednio podobal, moze dlatego ze nie przepadam za hasajacymi dzikusami w po lesie i tyle, a szczerze mowiac to juz nawet nie pamietam go dokladnie.
Lowce glow ogladalem, to prawda bdb film.
 
Ostatnia edycja:

moles

New member
Snuff to filmy nie dla mnie ja już wymieklem na kanibal holokaust. Ponoć aktorzy musieli pokazać się publicznie, że jeszcze żyją hehe
 
Do góry