Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
To jest o goglach za 15k.
Czytałem,że fajnie sprawują się filmy 3D np. w Meta Quest 3.

P.S.
Widzę,że wrzucili Twórcę na Disney+.
Mi tam się nawet podobał.
Potwierdzam, gogle VR to zdecydowanie najlepsza opcja oglądania filmów 3D, krawędzie ostre, nic się nie rozdwaja, kontrast odpowiedni. Jeśli ktoś bardzo lubi formę 3D Hollywood to może swoje płyty BD przekonwertować do plików i odtworzyć w goglach. Bardzo fajnym dodatkiem do całości jest korzystanie z dobrze zbudowanego odtwarzacza, dzięki niemu możemy sobie wybrać czy nasze środowisko to standardowe kino (gdzie wybieramy sobie w którym rzędzie siedzimy) , czy apartament z własnym kinem domowym, czy może np seans na księżycu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co to się "stanęło" ? ;)
Polish_20240118_085322384.png
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem serial ' Krwawe Wybrzeże'. Jak ktoś nie widział to polecam. Ja lubię te francuskie filmy i seriale. Akcja dobra, muza dobra. Coś się dzieje. 👍
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Wcześniej zaliczyłem drugi sezon 'Reacher'. Nie wiem czy ktoś z Was oglądał pierwszy ale moim zdaniem drugi zdecydowanie gorszy jak dla mnie. Ale lubię tą historię i postać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale ładnie śpiewa ten Wonka ;)

No gdzie jest ten Arni (Conan i Gliniarz w przedszkolu) ? :grin:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Awantura" serial Netflix zaliczona.

Zaskoczenie, 10 odcinków. Wciągnąłem na dwa razy.
Dużo można by pisać, generalnie konflikt dwóch osób które poróżniły się na parkingu, ale to dopiero początek przygody.
Trochę czarnej komedii, ale w tle dramaty i problemy życia codziennego. Momentami surrealistyczne. Jak ktoś szuka akcyjniaka, to nie tutaj.
Dla mnie perełka ostatnich miesięcy.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Po dłuższym czasie obejrzałem w końcu 'Continental:W świecie Johna Wicka'. I powiem szczerze, że nawet fajny. Dobry podkład muzyczny (a to dużo dodaje), co za tym idzie dźwiękowo super i nie tak przesadzony jak oryginał John Wick. Trzy odcinki (długie☝️). Jak ktoś nie widział, to czemu nie. 😉
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Po dłuższym czasie obejrzałem w końcu 'Continental:W świecie Johna Wicka'. I powiem szczerze, że nawet fajny. Dobry podkład muzyczny (a to dużo dodaje), co za tym idzie dźwiękowo super i nie tak przesadzony jak oryginał John Wick. Trzy odcinki (długie☝️). Jak ktoś nie widział, to czemu nie. 😉


Zacząłem oglądać ale odpuściłem w trakcie... Zbyt bajkowy. Aż takiej fantazji w filmach nie lubię.
 
Do góry