Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak, trochę kiepskie to rozwiązanie. Ja kiedyś miałem też zapakowane w ten sposób, oczywiście inny film, to wyjąłem płyty i włożyłem do "normalnego" pudełka.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No dobra. Obejrzałem 'Czas krwawego księżyca'. Z De Niro i DiCaprio. No powiem tak. Film średni. Na pewno gdybym był na tym w kinie to byłbym niezadowolony z wyboru. W domu spoko. A i tak przerwy nie robiłem. Historia w sumie ciekawa. Jedna z wielu z tej "wspaniałej Ameryki". Ile o nich jeszcze wyjdzie historii o wyzysku, mordach, wywłaszczaniu, oszustwach, wojnach itd. Złą sławą owiana jest ta Ameryka. Każdy ciekawy na pewno obejrzy. Ja nie napiszę, że nie polecam. Ale w mojej bibliotece już tego filmu nie ma. Obejrzany, zaliczony jedziemy dalej. 💪
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj zrobiłem sobie taki maraton filmowo/serialowy. Więc robię Ps. do poprzedniej wiadomości. Przypomnę tylko, że nie należę do serialowych wilków ale co jakiś czas lubię coś obejrzeć. Może nie z polecenia, bo różnie układają się gusta(wiadomo) ale z okładki czy jakiejś ciekawej zapowiedzi z YouTube. Zaliczyłem serial ' Special Ops: Lioness'. No dla mnie petarda. Uwielbiam takie coś. Dostałem dużo energi dzięki temu serialowi. Bardzo mi się podobał. Dużo tu było emocji, różnorakiej. Dużo zimna i empatii. Oczywiście także polityki. Jeśli ktoś tego jeszcze nie widział to bardzo polecam. (jeden z nie wielu który cały obejrzałem na dużym ekranie, bo z reguły seriale ogarniam na tv). Ale pamiętajcie, że ja w serialach miszczem nie jestem. 😅
Dodam tylko, że obsada też cacy. 👌
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jutro premiera ;)
Co ciekawe,Głębia nigdy nie wyszła na BD 1080p.
The Abyss 1989 Theatrical Cut 2160p AMZN WEB-DL DDP5.1 H.265-FLUX (krótsza wersja)
True Lies 1994 2160p AMZN WEB-DL DDP5.1 Atmos DV HDR H.265-FLUX

Chyba ma być coś jeszcze...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co ciekawe,Głębia nigdy nie wyszła na BD 1080p.
No dobra,może nie do końca ;)

Polish_20231211_214430272.png


Polish_20231211_214541506.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że wielu płacze na temat Prawdziwych kłamstw ;)
Bo DNR,bo sztuczna inteligencja,bo żyły na brodzie,bo dziwne wzorki na koszuli czy firance...
Według mnie,w ruchu nie wygląda to tak źle (nie widziałem całego) ale mogli np. zmienić gębę tego dublera na koniu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lecę z Polskim serialem "1670" - Netflix.
Czarny humor, brak poprawności politycznej, generalnie jeden wielki kabaret i parodia.
Poruszane są tematy obecnych czasów - jak chociażby segregacja śmieci ; ) równouprawnienia, religii, czy nawet uzależnienie od "komórek".
Jednym słowem specyficzny humor (sarkazm), żeby nie powiedzieć momentami prymitywny - co jest akurat tutaj atutem.
Świetny Bartek Topa w roli szlachcica, szczególnie, że zwraca się bezpośrednio do widzów. Na pewno trzeba mieć dystans do tego humoru.
Jestem gdzieś w okolicach 3 odcinka, jak komuś przypadnie do gustu 1 odcinek, to można lecieć dalej.
 
Do góry