Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ba :-D
bruce-willis-smoking.gif
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj
i muszę powiedziec ,że był dla mnie całkowitym ,pozytywnym zaskoczeniem.
Mimo,że to ponad dwugodzinny, własciwie romans to absolutnie mnie nie znudził.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Equalizer 3 - zaliczony.
Bardzo przyzwoita pozycja, bez zbędnej męczącej rozpierduchy, a jak jest, to krótka i dosadna.
Fajne ujęcia, Włoski klimat, mafia i oczywiście król ceremoni Denzel. Ja go uwielbiam, to jest jeden z tych aktorów którzy nic nie muszą, wystarczy, że jest i już gra.
Przyjemnie się oglądało, myślę, że to dobre określenie.

Zestawianie Wicka nie ma sensu, zupełnie inna para kaloszy i gatunków filmowych, Equalizer to film akcji, a Wicek to czysty Science Fiction, żeby nie powiedzieć dramat, bo dawno się tak nie wymęczyłem.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
A ja Diunę już czwarty raz oglądam.
Bije brawo dla reżysera na stojąco.
Po prostu zwykła Nirvana i stan kundalini w jednym.
Kinowa Kamasutra w perfekcyjnym wydaniu.
Arcydzieło.
Mam to samo :)
nie dość że świetnie oddany klimat Diuny (książki) to jeszcze perfekcyjnie zrealizowany dźwięk - dla mnie to czasem ważniejsze niż obraz :D
W takich akcyjnych produkcjach jak widzę ziarno czy jakies mankamenty obrazu wybaczam, ale slabej realizacji dżwieku już nie :)
A tu zarówno Hans Zimmer jak i dźwiękowcy polecieli po bandzie, jakość referencyjna.
Drugi taki film dla mnie to Blade Runner 2049. Absolutny TOP.
 

Miikee77

Member
Hehe, wczoraj to chyba był jakiś dzień tego Equalizera, obejrzałem i ja. Dobry, a porównując do ostatniego Wicka to nawet b. dobry. Nie było scifi, realne to dość było no i Denzel jak zawsze nie zawiódł. Bardzo lubię tego aktora, no i nie wiem czy tylko ja skojarzyłem, że celowo czy też nie celowo takie lekkie oko puszczone do widza - aktorka która grała agentkę CIA (Dakota Fanning) już z Denzelem grała w klasyku jakim jest Człowiek w ogniu i ten dialog "dlaczego ona?" - od razu mnie się to skojarzyło. Ot takie spotkanie po latach :)
Wracając jeszcze do Wicka, to od tego filmu wiele filmów jest lepszych, przegięli. Ostatnio nadrabiałem zaległości i wpadł Sisu - 100 razy lepszy od Wicka ale to już tu było poruszane, więc Ameryki nie odkryłem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam to samo :)
nie dość że świetnie oddany klimat Diuny (książki) to jeszcze perfekcyjnie zrealizowany dźwięk - dla mnie to czasem ważniejsze niż obraz :D
W takich akcyjnych produkcjach jak widzę ziarno czy jakies mankamenty obrazu wybaczam, ale slabej realizacji dżwieku już nie :)
A tu zarówno Hans Zimmer jak i dźwiękowcy polecieli po bandzie, jakość referencyjna.
Drugi taki film dla mnie to Blade Runner 2049. Absolutny TOP.
Dobrze, że przy dźwięku napisałeś słowo czasem :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj
i muszę powiedziec ,że był dla mnie całkowitym ,pozytywnym zaskoczeniem.
Mimo,że to ponad dwugodzinny, własciwie romans to absolutnie mnie nie znudził.
No dobra,namówiłeś mnie ;)

Wicek to czysty Science Fiction, żeby nie powiedzieć dramat, bo dawno się tak nie wymęczyłem.
Podziwiam Twoją wytrzymałość :grin:


 
Ostatnia edycja:
Do góry