Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kto ogląda ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie oglądają Barbie ;)
Screenshot_20230912_092324_Kodi.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wpływają na to różne czynniki,a jednym z nich jest łatwa dostępność (to nie czasy pożyczania VHS-a od sąsiada) i przesyt produkcji,które niekoniecznie okazują się później ciekawe,przez co wiele osób odbija się od oglądania.

U "konkurencji" zostały praktycznie płatne newsy wymuszające dodatkowe klikania i temat "Test przełomowego Samsung OLED S95B" ;)

Ale widzę,że na AS nadal się nieźle bawią,no ale może admin pozwala im na rozpalenie ogniska i jedzenie kiełbasek... ;)
 
Ostatnia edycja:

ludwickik

Member
Ale ja nowości oglądam z opóźnieniem a marvele mnie nie interesują. Ponadto ja mam specyficzne zainteresowania ze względu na szlifowanie kolejnego języka którego się nauczyłem oglądam włoskie seriale (teraz l'amica geniale (brilliant friend chyba po angielsku) na podstawie świetnej książki). Typowa literatura piękna i serial także.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze trwa retro niedziela i na Super Polsat leci Pociąg z forsą :grin:
Obraz jest na całym ekranie,ale to BD jest wykastrowane i ma obcięty dół oraz górę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wczoraj obejrzałem 4ą cz. Jaśka i powiem tak najgorsza ze wszystkich części, scena na schodach , więcej nie napiszę , by nie zdradzać o co kaman... natomiast dźwiękowo dla tych co mają kino domowe to szał, każde uderzenie, wystrzał naprawdę nie jeden film na nośniku BR siada, a mam kilkaset filmów i naprawdę wiele bym znalazł z gorszą ścieżka dźwiękową.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Większość wspomina te nieszczęsne schody. Ale faktycznie trochę już przesadzili. Nie wiem czy nawet na taki specyficzny film to nie za dużo.
 
Do góry