Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam

20230829-201516946-i-OS.jpg

20230829-201551452-i-OS.jpg
 

deusexe

Member
Ale nie bardzo rozumiem, co masz na myśli przełączyć źródło...? Ja mam hdmi ARC z amplitunera podłączony do tv HDMI ARC i co mam przełączyć.. :)
Po prostu jak odpalam wyżej wymienione apki streamingowe na telewizorze i brak Atmosa albo dźwięku w ogóle, przełączam pilotem od tv na źródło HDMI (Blu Ray, dekoder itp.) chwilę czekam aż zareaguje amplituner przełączy na się na odpowiedni kanał HDMI i po chwili wracam do np. Netflixa i znowu amplituner przełącza na TV (HDMI eARC) i dźwięk jest odpowiedni. Mam nadzieję że teraz jaśniej napisałem ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po prostu jak odpalam wyżej wymienione apki streamingowe na telewizorze i brak Atmosa albo dźwięku w ogóle, przełączam pilotem od tv na źródło HDMI (Blu Ray, dekoder itp.) chwilę czekam aż zareaguje amplituner przełączy na się na odpowiedni kanał HDMI i po chwili wracam do np. Netflixa i znowu amplituner przełącza na TV (HDMI eARC) i dźwięk jest odpowiedni. Mam nadzieję że teraz jaśniej napisałem ;)
Teraz ok, ale u mnie takie czary nie podziałajet,😎
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem nowego Spiderciecia.
No nawet niezły,chociaż część sprzed 5 lat,bardziej mnie wkręciła.
Swoją drogą,sporo ostatnio tych multiwersów :wink:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj obejrzałem "Bez Urazy 2023"


Mialem na dzieje na dobrą komedie a wyszło jak wyszło. Strasznie płytki ten film.
Chcialem zobaczyć sex bombę Jennifer ale coś sporo jej się przytyło na twarzy xD


Ogólnie film można obejrzeć w grupie przyjaciół przy jakiejś imprezce. Kolorowe drinki, paluszki, chipsy i te sprawy.

Dupy nie urwie, ale oglądając nie nudziłem się, nie usnąłem, nie przewijałem do przodu (tak jak w nowym wicku xD), na koniec tylko ponowilem scenę z bójka na plaży aby żaden szczegół mi nie umknął i tyle.


Więc jak ktoś chce obejrzeć coś prostego to polecam.
 

Attachments

  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    70 KB · Wyś: 12

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam wrażenie, że tych dobrych komedii już się nie robi, a jak są, to można policzyć na palcach jednej ręki.
Pomijam fakt, że "komedia", to też pojęcie względne, dla jednego to będzie następny Sandlerowski twór, dla drugiego "Dzień świra".

Pomijając już te gusta i nastroje, to ja osobiście uważam, że dobre komedie m.in zabiła poprawność polityczna.
Te mięsiste żarty, które kiedyś śmieszyły i były jakimś synonimem wolności artystycznej, dziś już nie przejdą.
Zresztą tyczy się to każdego gatunku. Piszemy o tym od lat i jest coraz gorzej, a przykładów można rzucić z tuzin.

No nie ważne, ostatnio zaliczyłem:

Motyw znany z "Dzień Świtaka", czyli pętla czasowa i pobudka codziennie w ten sam dzień.
Całkiem przyjemnie się oglądało.
 
Do góry