Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Marciniozo ...
Jeśli już coś zobacz przed Ahsoką, to bardziej Rebeliantów niż Clone Wars. To właśnie w Rebeliantach są postaci, o których wspomnieli bohaterowie „Ahsoka”.
Ale Ahsoka to nie ciąg dalszy Rebeliantów, tylko inny wątek.Owszem, jest mowa o jednym bohaterze z The Rebels.Ale występuję, nawet bez oglądania Rebeliantów spokojnie można zobaczyć „Ahsoka”.
Ja nie mogę się już doczekać dostępności usług.
A Rebeliantów, gdzie można obejrzeć ?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci, że sam do końca nie wiem, na samym początku myślałem, że to jakiś nowy trailer Jaśka:) A najnowszego Jaśka oglądałeś? Na Amazonie można wypożyczyć, ale na razie jest wersja HD.


Oglądałem. Szału nie ma. Zrobili z tego bajkę z taką przesada że ostatnia akcje na schodach tak mnie wymęczyła że chciałem przewijać do przodu.

No i jest tam otwarta furtka dla żeńskiej roli Wicka i akcja zemsta. Myślałem że to zrobią ale ten trailer nie wiem o czym jest.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanie do wszystkich co mają "disneja" wykrywa Wam amplituner dźwięk DD? Mi i kilku znajomym nie wykrywa, podobnie jak HBO Max, ale znam osoby co im amplituner wykrywa. Może to jest kwestia tv...hmmm , choć w amazonie i netflixie wykrywa...:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki. A w samych ustawieniach w aplikacji Disney w tv robiłeś coś, jeśli chodzi o dźwięk? Bo o ile pamiętam to w niej za bardzo nie ma co ustawiać... w tv tylko przestawiam dźwięk z głośników tv na dźwięk z kolumn i w netflixie czy amazonie wykrywa amplituner DD, a w GBO max i w Disney-u :) lipa.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Dzięki. A w samych ustawieniach w aplikacji Disney w tv robiłeś coś, jeśli chodzi o dźwięk? Bo o ile pamiętam to w niej za bardzo nie ma co ustawiać... w tv tylko przestawiam dźwięk z głośników tv na dźwięk z kolumn i w netflixie czy amazonie wykrywa amplituner DD, a w GBO max i w Disney-u :) lipa.
Lolek poszukaj w opcjach swojego TV- dżwięk - przekazywanie dżwięku, zobacz jakie sa opcje i czy dostepny jest atmos
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisał kolega wyżej, zobacz w ustawieniach TV jakie są opcje, czy jest np. przekazywanie dźwięku itp. Teraz nie pamiętam jak jest u mnie, jak wrócę do domu to sprawdzę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy u mnie są tak jakby 2e opcje głośniki tv i system audio i ten drugi jak cykam to netflixie i Amazon wykrywa DD, a Mysza i HBO max nie wykrywają... H.... wie o cokaman. 🤔 po prostu przy np HBO na wyswieaczu amt. pojawia się pcm i wtedy jest dźwięk przestrzenny, a nie DD. Ale ten sam film może być na HBO z dekodera c+ i jest DD. A z aplikacji HBO max lipa. Może wina tv ma już że 7 lat.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie mogę już edytować posta. W TV LG ustawienia dźwięku przy włączonym amplitrunerze i przekazywaniu dźwieku - HDMI ARC (eARC) Pass Trough.
IMG20230828195157.jpg
 
Do góry