Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też dziś miałem zamiar dać mu drugą szansę, ale ta specyficzna forma już mnie odpycha. Parasite był świetny, ale tam już od pierwszych minut, czułem, że może być dobrze. Ten, jest irytujący. Zobaczymy, o ile w ogóle...
 

wucash

Active member
Bez reklam
Co ciekawe nie jesteśmy odosobnionymi przypadkami - rozmawiałem wczoraj i dziś z kilkoma osobami, które również nie przebrnęły pierwszej godziny. Jest już kilka pozycji z szeroko rozumianym pojęciem wieloświatów tudzież rzeczywistości równoległych i nie bolało. Kino azjatyckie też specyficzne ale na swój sposób ciekawe, można wiele przykładów podawać. Poza tym to nie kino azjatyckie (przynajmniej pierwsze 40 minut ) a typowo amerykańskie z aktorami pochodzenia azjatyckiego. Dawno nie miałem filmu, którego nawet przewijać mi się nie chciało.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmusiłem się dzisiaj do powtórki z rozrywki, podejście nr. 2:
Odpaliłem dzisiaj w tle, pośród czynności domowych, bez większego zainteresowania i ledwo dotrwałem do 1h30min. Zwyczajnie jestem zmęczony.
Gdyby nie fakt, że to gówno - bo nie da się tego inaczej nazwać, dostało tyle Oscarów, to szkoda by mi było minuty, aby wspominać o tej szmirze.
Podsumowując:
Efekciarskie szambo, niskich lotów, dla mało wymagającej widowni.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No to przekonaliście mnie, że nawet do tego nie wrócę. Za dużo osób z różnymi gustami filmowymi się ze sobą zgadza. Więc... Szkoda się męczyć.
 

venom200

Member
Co ciekawe nie jesteśmy odosobnionymi przypadkami - rozmawiałem wczoraj i dziś z kilkoma osobami, które również nie przebrnęły pierwszej godziny. Jest już kilka pozycji z szeroko rozumianym pojęciem wieloświatów tudzież rzeczywistości równoległych i nie bolało. Kino azjatyckie też specyficzne ale na swój sposób ciekawe, można wiele przykładów podawać. Poza tym to nie kino azjatyckie (przynajmniej pierwsze 40 minut ) a typowo amerykańskie z aktorami pochodzenia azjatyckiego. Dawno nie miałem filmu, którego nawet przewijać mi się nie chciało.
Ja wytrzymałem dokładnie 1 h i potem kolejne 5 min dajcie spokój naprawdę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ooo,60 FPS.
20210718_3229446 (1).jpg


Polish_20230316_133113665.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No chyba,że ktoś ma ochotę na 8K ;)
CMG.2023.Spring.Festival.Gala.20230121.4320p.CCTV-8K.UHDTV.AVS3.10bit.HDR.MPEG-FLTTH.ts
Format : MPEG-TS
File size : 237 GiB
 

venom200

Member
A ja tymczasem prowadzę kontynuację odświeżania klasyków Niektórych nigdy nie widziałem.
Heat , świetne kino. De Niro i Pacino razem wiadomo musi być dobrze
Potem Łowca Jeleni, tu przyznam że chyba nigdy nie oglądałem
Teraz poleci Wściekły byk. Widziałem kiedyś, ale byłem dzieciakiem.
 

venom200

Member
Zainstalowałem Skyshowtime tak z ciekawości i biednie wygląda. Sama biblioteka ok ale brak jakichkolwiek formatów 4 k brak nawet DD5.1 brak. Sorki ale to już za duża przesada brak dźwięku przestrzennego. Odpalasz Top Gun Maverick i samoloty tylko w stereo latają.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:wink:
Kod:
DISC INFO:

Disc Title:     All.Quiet.on.the.Western.Front.2022.UHD.BluRay.2160p.HEVC.Atmos.TrueHD7.1-LoLuS
Disc Size:      99,369,146,357 bytes
Protection:     AACS2
Extras:         Ultra HD
BDInfo:         0.7.5.9 (compatible layout created by DVDFab 11.1.0.7)

PLAYLIST REPORT:

Name:                   00000.MPLS 
Length:                 2:26:57.791 (h:m:s.ms)
Size:                   91,838,416,896 bytes
Total Bitrate:          83.32 Mbps

(*) Indicates included stream hidden by this playlist.

VIDEO:

Codec                   Bitrate             Description    
-----                   -------             -----------    
MPEG-H HEVC Video       66773 kbps          2160p / 24 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 4:2:0 / 10 bits / 1000nits / HDR10 / BT.2020
* MPEG-H HEVC Video     104 kbps (0.16%)    1080p / 24 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 4:2:0 / 10 bits / 1000nits / Dolby Vision MEL / BT.2020

AUDIO:

Codec                           Language        Bitrate         Description    
-----                           --------        -------         -----------    
Dolby TrueHD/Atmos Audio        German          3696 kbps       7.1+11 objects / 48 kHz / 3056 kbps / 16-bit (AC3 Core: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps)
DTS-HD Master Audio             English         1864 kbps       5.1 / 48 kHz / 1864 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)
Dolby Digital Audio             French          448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Italian         448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Czech           448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Hungarian       448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Polish          448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Turkish         448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             Ukrainian       448 kbps        5.1 / 48 kHz / 448 kbps
Dolby Digital Audio             German          224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             English         224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             French          224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             Italian         224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             Spanish         224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps
Dolby Digital Audio             English         224 kbps        2.0 / 48 kHz / 224 kbps

SUBTITLES:

Codec                           Language        Bitrate         Description    
-----                           --------        -------         -----------    
Presentation Graphics           German          18.247 kbps                    
Presentation Graphics           English         16.901 kbps                    
Presentation Graphics           French          14.874 kbps                    
Presentation Graphics           Spanish         14.85 kbps                     
Presentation Graphics           Italian         15.415 kbps                    
Presentation Graphics           Czech           14.907 kbps                    
Presentation Graphics           Hungarian       16.287 kbps                    
Presentation Graphics           Polish          13.768 kbps                    
Presentation Graphics           Spanish         15.844 kbps                    
Presentation Graphics           Turkish         15.408 kbps                    
Presentation Graphics           Ukrainian       15.781 kbps                    
Presentation Graphics           German          0.733 kbps                     
Presentation Graphics           English         1.435 kbps                     
Presentation Graphics           French          0.66 kbps                      
Presentation Graphics           Spanish         1.435 kbps                     
Presentation Graphics           Italian         1.278 kbps                     
Presentation Graphics           Czech           1.165 kbps                     
Presentation Graphics           Hungarian       1.438 kbps                     
Presentation Graphics           Polish          0.035 kbps                     
Presentation Graphics           Spanish         1.282 kbps                     
Presentation Graphics           Turkish         1.294 kbps                     
Presentation Graphics           Ukrainian       1.147 kbps                     
Presentation Graphics           Danish          15.148 kbps                    
Presentation Graphics           Dutch           14.792 kbps                    
Presentation Graphics           Finnish         14.305 kbps                    
Presentation Graphics           Norwegian       14.876 kbps                    
Presentation Graphics           Portuguese      16.126 kbps                    
Presentation Graphics           Swedish         15.717 kbps                    
Presentation Graphics           German          24.198 kbps                    
Presentation Graphics           English         24.892 kbps                    
Presentation Graphics           Spanish         20.695 kbps                    
Presentation Graphics           German          57.346 kbps
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt nie piszę o nowym filmie Guy'a Ritchiego? "Gra Fortuny"

Właśnie zaliczony.
Oglądało się przyjemnie, ot, po prostu fajnie. Nic więcej.
Nic mnie tu nie drażniło, ale też nic nie porwało. Na pewno świetna Aubrey Plaza, zresztą w ogóle cała obsada "fajna", nikt tu nie irytował, nikt nie drażnił.
Fajny, spoko, można obejrzeć. To jedyne co mi przychodzi do głowy, gdybym miał zdawkowo ocenić film.

Natomiast to jest Guy Ritchie - jeden z moich ulubieńców i jeżeli miałbym w tych kategoriach oceniać, to dla mnie jest to jeden najgorszych jego filmów - co nie znaczy, że zły.
Gość robi rewelacyjne kino, ma swój styl który mi bardzo leży - tak jak chociażby Rock'N'Rolla, czy Przekręt, lub chociażby Porachunki. Dobry też był "Jeden gniewny człowiek".
Tutaj mamy a'la Bonda, lub coś w ten deseń. Liczyłem na coś dużo, dużo lepszego i bardziej pokręconego.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
armanig, dobrze to ująłeś. Też lubię Guy Ritchiego, ale Gra Fortuny to jeden z jego słabszych filmów. Dobra obsada, niby wszystko Ok, ale mnie jakoś nie porwał. Można obejrzeć i zapomnieć.
 
Do góry