Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venom200

Member
Obejrzałem Bullet Train no i jako kino rozrywkowe ujdzie, nawet mi się podobał. Ale czy tylko ja mam wrażenie że to typowy film gdzie targetem są głównie gimbusy. Mam na myśli taka analogię, jest gala MMA np KSW i gala Fame MMAw z całą ich otoczką. Wiadomo do kogo kierowana jest ta druga. I właśnie z Bullet Train tak myślę
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie wrażenie, to fakty.

Triangle of Sadness - bardzo dobry, ale The Square też był świetny, 4... lata temu wspominałem:

Biorę się za The Banshees Inisherin i tym optymistycznym (kinowo) akcentem, kończymy już ten rok filmowy.

Btw. Mógłby w końcu Gaspa Noe za coś się zabrać, brakuje mi takiego kina.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie widzę nic na horyzoncie na najbliższe dni i nie wiem czy chce sobie też psuć w miarę pozytywny nastrój filmowy.
Napisz lepiej skąd masz napisy od Mikołaja? U mnie nie wyszukuje.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Nie widzę nic na horyzoncie na najbliższe dni i nie wiem czy chce sobie też psuć w miarę pozytywny nastrój filmowy.
Napisz lepiej skąd masz napisy od Mikołaja? U mnie nie wyszukuje.
Polecam jeszcze świątecznie Silent Night z Keirą Knightley, co prawda sprzed roku ale o wieczorze wigilijnym - tragikomiczne ale daje do myślenia ;)
Świetna rola chłopaka z Jojo Rabbit.
W piątek na Netflixie jeszcze premiera sequela Knives Out z Craigiem ;) Nie ma tragedii :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polecam jeszcze świątecznie Silent Night z Keirą Knightley

Na Keire nie trzeba mnie długo namawiać ; )
Skoro już o niej mowa, to polecam "To właśnie miłość", też co prawda nie nowość, bo film ma już... 20 lat, ale jedna z nielicznych komedi romantycznych (też świąteczna) która mi się podobała.
Ps. Noże obowiązkowo.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Na Keire nie trzeba mnie długo namawiać ; )
Skoro już o niej mowa, to polecam "To właśnie miłość", też co prawda nie nowość, bo film ma już... 20 lat, ale jedna z nielicznych komedi romantycznych (też świąteczna) która mi się podobała.
U mnie to już świąteczna klasyka ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trzeba obejrzeć Wieczorynkę i iść spać ;)
20221222_215418.jpg
 

deusexe

Member
Hej, mam jeszcze do wykorzystania dwa punkty na darmowe filmy w BRAVIA Core czekałem rok na lepszą ofertę IMAX Enhanced i nie doczekałem się. Punkty wygasają 3.01.23r może ktoś poleci który film z oferty SONY wart jest posiadania z kategorii IMAX Enhanced, głównie ze względu na efekty specjalne wizualne, dźwięk wiadomo tylko DTS.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wesołych !!!
Z pogody też można się pośmiać :grin:
fX7LXDW.500.mem.jpeg


Ha, akurat Spidermany już mam oba i Uncharted (y) Bo było w sumie 5 żetonów.
Podeślij jakąś listę,to podpowiemy ;)

Widziałem ostatnio :
(obydwa ok,chociaż w ten drugi bardziej się wkręciłem)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Niestety na "Cebuli" zasnąłem dwukrotnie, kończyłem za trzecim podejściem. Dużo słabszy niż jedynka, nudny i przegadany. Na szczęście jest "Bones and All", jak dla mnie super, zdjęcia - mistrzostwo świata,
 

Miikee77

Member
Niestety na "Cebuli" zasnąłem dwukrotnie, kończyłem za trzecim podejściem. Dużo słabszy niż jedynka, nudny i przegadany.
True. Dużo słabszy od pierwszej części, którą zawsze przytaczam jako b. dobry film i polecałem zawsze każdemu. Jakby nie Craig i Norton to by była totalna klapa. Szkoda że tego drugiego mało w ostatnich latach, jeden z lepszych aktorów i nie pamiętam słabego filmu z nim, a kilka kreacji to klasyka i klasa sama w sobie. Trzeba będzie sobie odświeżyć co poniektóre pozycje z jego dorobku.
 
Do góry