Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety Fen nie znajduje mi wyników ani Bullet Train ani top gun ?
Na torrentach tez nie widze zadnych wstawek :p gdzie to takie ripy po 8gb ?

Jest, jest. Wracaj do Ezry ; )
Bullet Time - dokładnie ten o którym pisze Piruś + 20 innych żrodeł, ale szkoda czasu na taką jakość.
Podobnie z TopGun, też od "Idiots"

 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niby fajnie, ale szczerze, ale szczerze to nie fajnie. :)

No nie gadaj,ja nawet w filmach bez oryginalnego Bullet Time,w scenach akcji przełączam na x0,25 :D

Bo się dzisiaj wszystkim w tyłkach poprzewracało. Telewizory/ekrany większe niż drzwi.

Może by kupił swój stary telewizor... :D
Telewizor_Helios_TC500.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No nie gadaj,ja nawet w filmach bez oryginalnego Bullet Time,w scenach akcji przełączam na x0,25 :D

Mi raz się załączył na żywo, gdy o mało się nie zabiłem samochodem :)

Także Bullet Time w MaxPaynie super, ale w realu nie dzięki. :)



Może by kupił swój stary telewizor... :D
Telewizor_Helios_TC500.jpg

Kurna, skojarzyło mi się to z tym jak Armanig sprzedawał czajnik.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko, czy ktoś z was kto ma wykupiony amazon prime , korzysta z darmowej muzyki tj amazon music, jest to wersja ograniczona, ale chciałem sprawdzić jakość i dupa u mnie wszystko na szaro i nic nie idzie odsłuchać, bo za każdym razem pokazuje się, co bym zakupił wersję tą pełną, która jest bez ograniczeń. Może ktoś korzysta i wie co z tym fantem zrobić ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie raz pojawił mi się taki komunikat, ze w Pl jest muzyka niedostępna, ale czytałem artykuł i nic tam nie było, że u nas nie działajet.. :) A wersja na full jest dostępna.. szukam jakiegoś maila do tego amazona, ale nic nie mogę wyszukać..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko, czy ktoś z was kto ma wykupiony amazon prime , korzysta z darmowej muzyki tj amazon music, jest to wersja ograniczona, ale chciałem sprawdzić jakość i dupa u mnie wszystko na szaro i nic nie idzie odsłuchać, bo za każdym razem pokazuje się, co bym zakupił wersję tą pełną, która jest bez ograniczeń. Może ktoś korzysta i wie co z tym fantem zrobić ?

Zalogowałem się i faktycznie.

Trzeba wykupić dodatkowo Unlimited za 3.99euro miesięcznie. Sami Amazon prime nie wystarczy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zalogowałem się i faktycznie.

Trzeba wykupić dodatkowo Unlimited za 3.99euro miesięcznie. Sami Amazon prime nie wystarczy.

Pani na czacie powiedziała mi, że tak jakby ta usługa z amazon prime nie działajet, ze trzeba by było wykupić to z amazon com
Tak się zastanawiam, a jak ktoś wykupił amazon prime z amazon pl to jak wykupi ta opcję na full to będzie mu działała, czy tez nie i czy bo "blutufie" będzie wyszukiwać urządzenia na które się chce przesłać..
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Pani na czacie powiedziała mi, że tak jakby ta usługa z amazon prime nie działajet, ze trzeba by było wykupić to z amazon com

Tak się zastanawiam, a jak ktoś wykupił amazon prime z amazon pl to jak wykupi ta opcję na full to będzie mu działała, czy tez nie i czy bo "blutufie" będzie wyszukiwać urządzenia na które się chce przesłać..
W UK tak działa, ta wersja tańsza, tzn można po bluetooth puszczać z telefonu.
Na droższej oczywiście też.
Ta tańsza, ma jakość taką jak Spotify. Ta droższa, ma pliki FLAC.
 
Ostatnia edycja:
Do góry