Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o zdjęcia to wiesz, bo już pisałem kilka lat temu, że żadnych zdjęć, filmików z wczasów, spotkań rodzinnych itp. nie wrzucam na fora, fejsa itp. Starej daty Piramida jesteśmy :)

Dobrze mieć takie zasady. Na szczęście fotki stolika w salonie i kabli się nie łapią, więc możemy się nimi cieszyć :)

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz Ty masz ten sam problem z tym forum co i ja, czyli nie czytasz wszystkiego, kiedyś to już pisałem, zdjęcia z nowym audio nigdy by się tutaj nie pojawiły, zrobiłem to umyślnie z pewnego powodu, nie wiem czy ktoś z tej lekcji czegoś się nauczył, że zanim coś się napisze w stosunku do osoby, której się nie zna, jak również nie zna się jego planów jak i możliwości to trzeba nie dwa, a trzy razy się zastanowić. Zacząłem od tego, że został skasowany sprzęt jaki się posiada, kiedyś było to bezpieczne, teraz już niekoniecznie.
Ale kolejnych zmian w rożnych materiach tutaj już nie wkleję. Choć nie omieszkam napisać i podzielić się moją radością w spełnianiu moich marzeń .:D
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ciekawe ujęcia...

To jest ten koles co zrobil Villainess. Tylko zze tym razem sporo scen "z komputera".

Tak czy siak obaczymy. 5 sierpnia zapowiada sie very busy. Ja mam w kajeciku jeszcze takie pozycje:

[youtube]WhD3xAIZzeg[/youtube]
[youtube]0IOsk2Vlc4o[/youtube]
[youtube]R068Si4eb3Y[/youtube]
 

venomas200

New member
Bez reklam
Mam pytanie macie możliwość włączenia najnowszego dzisiejszego odcinka better call Saul . Dokładnie odcinek 9, ja nie mogę

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
To i tak wcześniej obejrzysz....a covid xaraz i u nas się zacznie, jeszcze chwila.

Nie no Covida to ja mam i jak na razie przegrywam ale moze do konca tygodnia sie wylize.
A obejzec mozesz "wczesniej" sam wystarczy VPN. Bangkok to GMT+7h, Tokyo +9, a Sydney +10.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

bubafat

Active member
Bez reklam
Do góry