Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Możesz przez ten czas odświeżyć sobie 11 sezonów Z Archiwum X :D
Polish-20220715-010950574.png
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Znalazłem w 4K,a aktorzy nadal jacyś tacy niewyraźni ;)
[youtube]T2AcQaOGsyI[/youtube]

Jestem już na miejscu było super, choć trochę padało, ale dało radę wytrzymać, choc wiadomo takie objazdówki trochę męczą, ale ostanie trzy dni "plażing", wiec jest ok, najważniejsze, że dużo zobaczyłem, pojadłem i Piramida zbieraj kasę i śmigaj do Tajlandii zapomnisz o filmach i serialach. :-D

A propo seriali Amazon wykupiony, więc mam nadzieję, że serial LOTR będzie gicior..
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
A propo seriali Amazon wykupiony, więc mam nadzieję, że serial LOTR będzie gicior..
Za 250 mln USD kupiono od spadkobierców prawa do jednorazowego wykorzystania (jako serial) marki "Władca Pierścieni".
Produkt będzie koktajlem zrobionym nie wiadomo z czego (jakieś ścinki z tzw. uniwersum "The Lord of the Rings"), z masą wymyślonych od podstaw wątków i postaci, rozciągniętą na minimum 5 sezonów + spin-off.
To niestety nie będzie serial na podstawie jakiejkolwiek prozy Tolkiena. Szykuje się wydmuszka dekady. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za 250 mln USD kupiono od spadkobierców prawa do jednorazowego wykorzystania (jako serial) marki "Władca Pierścieni".
Produkt będzie koktajlem zrobionym nie wiadomo z czego (jakieś ścinki z tzw. uniwersum "The Lord of the Rings"), z masą wymyślonych od podstaw wątków i postaci, rozciągniętą na minimum 5 sezonów + spin-off.
To niestety nie będzie serial na podstawie jakiejkolwiek prozy Tolkiena. Szykuje się wydmuszka dekady. :)

Trzeba wierzyć, ze jakoś to im wyjdzie... to chyba najdroższy serial w historii kina... może będzie fajnie.. myślę, że na serial na podstawie Tolkiena nikt nie dałby zgody...
Mam już trochę odłożone :-D
55ed4ab70c2dc_o_medium.jpg


Tylko,czy jak już uzbieram,to będzie mi się chciało "jechać" ? ;)

To już na wodę jest na wycieczkę na kilka dni :) Są takie miejsca , że zawsze człowiek ma chęć tam jechać i myślę, że takie Państwa jak Tajlandia jest tego warte..
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
To ja się pytam kto oglądał "Yellowjackets".
Jestem po 2-3 odcinkach i całkiem dobrze się zapowiada.
Ten wpis mnie zachęcił:
https://www.google.com/amp/s/rozryw...yellowjackets-w-koncu-obejrzymy-w-polsce.html

Jestem w połowie i mam nadzieję, że w tym sezonie wyjaśni się chociaż część tajemnicy. Jak do tej pory bardzo dobry serial.

Przy okazji oglądnąłem w końcu TOP GUN... Zgadzam się, że wszystkie sceny w powietrzu nakręcone po mistrzowsku i ogląda się to świetnie. Niestety cała reszta mocno przeciętna jeśli nie powiedzieć słaba. Poczynając od landrynkowych scen miłosnych (w ogóle cały watek z dupy), scenki z rugby na plaży (jak z Baywatch) i na całej fabule kończąc, która jest prawie kopią pierwszego filmu. Rozumiem sentyment i że bardzo się podobał nastoletnim fanom Toma z jego plakatem nad łóżkiem :-D ale to nie wystarczy. Żeby tylko nie narzekać to jeszcze duży plusik za udział Val'a Klimera.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Długo puszczają go w kinach,ciekawe ile będzie Avatar 2...

Przed Władcą,będzie jeszcze (za miesiąc) prequel Gry o Tron.
HBO Max mogłoby w końcu zacząć wrzucać te seriale w 4K,bo niektórzy mają już w 8K...
_F0GntZXR8ZN8n0PbhIowIQeUlMLBibeV8zyWVfM8lk
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o zdjęcia to wiesz, bo już pisałem kilka lat temu, że żadnych zdjęć, filmików z wczasów, spotkań rodzinnych itp. nie wrzucam na fora, fejsa itp. Starej daty Piramida jesteśmy :)
Pamiętam kiedyś poprosiłem kolegę, aby przesłał prywatnie mi kilka fotek z wczasów jak był w Malezji, powiedział mi, że mogę sobie obejrzeć filmy na YT, wtedy nie rozumiałem tego, po kilku latach wiedziałem dlaczego ma takie podejście. A warto się uczyć na błędach innych... Tak samo jak nie zapraszam ludzi z for do siebie, uczyniłem to dwa razy i dwa razy wyszedłem ba tym do bani, raz prawie w sądzie się skończyło. Kolega z forum jest kolegą do czasu kiedy piszesz i generalnie mówisz to co jemu się podoba, a wiadomo na forach różnie bywa, co i tutaj też widać czasem mniej, czasem więcej...
Ale tak jak napisałem naprawdę wapolecieć, pomimo przesiadki i że trochę deszcz popadał, ale jeszcze na wyspę się wybierzemy w okresie zimowym ba typowy plażing a wtedy będzie lot bezpośredni i zero deszczu. POZDRO.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo jesteś Kolego rozsądnym człowiekiem :) warto się zastanowić nad tym jakie zdjęcia się wrzuca do sieci i nad "kolegami" z for, bo ja nie pierwszym jestem, który do pewnych wniosków doszedłem po tym jak wydawało się, że ktoś jest normalnym człowiekiem i umiejącym mieć dystans do pewnych rzeczy....Ale więcej błędu takiego nie popełnię... Ale powtarzam to do znudzenia, że każdy robi po swojemu, łącznie z wrzucaniem zdjęć np jedząc śniadanie, będąc w jakimś kurorcie na wczasach... opisując gdzie się jest w danym momencie. Nie licząc, że to super wczasy siedząc cały czas na tel. :) super...pełen podziwu jestem...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak najbardziej serio, niestety...
A propo HBO Max w tamtym roku czytałem, że w Polsce około jak dobrze pamiętam 30% matv HD ready, powiedzmy kolejne 40% ma tv FHD to zostaje około 30% ma tv 4k, w bogatszej Europie pewnie to lepiej wypada, ale patrząc obiektywnie, myślę, że jeszcze upłynie czasu zanim w HBO Max będzie więcej pozycji w 4k. A jeszcze mają problem z wykrywaniem dźwięku przez amplituner, gdzie ta sama pozycja na HBO nie ma z tym problemu. Cuda...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisanie to pestka, najgorsze są zdjęcia i filmiki wstawiane w necie.
Ale mniejsza z tym w końcu to wątek filmowy, więc jak tam nowa odsłona Thora, podobała się? Akcji, efektów sporo, czy film bardziej przegadany?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Akcja od początku do końca ale da radę obejrzeć, fajny wątek z Gorem tj, gościem który chce kropnac wszystkich bogów. Jedna ciekawostka, córka Gora w filmie to córka Thora w rzeczywistości:) dla mnie kozy od drakaru rozwaliły system :)
 
Do góry